Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bu sene Karşıyaka spor klübünü nasıl buluyorsunuz? Tüm branşlarla ilgili görüşleriniz nelerdir?

Futbol, Basketbol, Voleybol ve diğer tüm branşlarDüzenle
Basketboldan bahsedeceksek eğer Karşıyaka ligin açık ara en renkli takımı. Her sene iddalı ve yukarılara oynayan bir takım oluşturuyor. Bundan önceki senelerde iyi yabancılar bulur ama yanında rotasyonda Türk oyuncular ekleyemediği için beklenti altında kalırlardı. Ancak bu sene durum çok farklı Caner Topaloğlu, Evren Büker, Ümit Sonkol,Soner Şentürk,Bora Hun Paçun gibi ligin iyi yerlilerine sahipler. Ufuk Sarıca ile de çok iyi bir kimya yakalamış görünüyorlar. Ben içeride Karşıyaka'nın çok zor maç kaybedeceğini düşünüyorum. Ligde ilk 3 girmesi lazım Karşıyaka'nın yoksa yarı final oynama şansları düşük.

Ayrıca oyun kurucu rotasyonunda çok gerilere düşen ve dakika alamayan Serkan Menteşe'nin daha çok dakika ve sorumluluk alarak takıma katkı yapmasını gönülden istiyorum. Kendisini liseler arası bir maçta 70 sayı atarken kendi gözlerimle görmüş biri olarak istiyorum bunu.
  • Paylaş
Kafkaf candır, bu soruyla beraber kendimi eksik hissettim, halbuki Kafkaf taraftarlığı genetik miras bende. Derhal bilgileri toplayım bari.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

699 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt