Bilmek istediğin her şeye ulaş

Biz devlet olarak teknolojiyi ne zaman ve nasıl daha iyi kullanabiliriz ve daha gerçek sorularla insanların vakitlerini alabiliriz?

Bu site ne zaman ilk günki gibi gerçek sorularla daha iyi bir hale gelir? İyi tavuk nasıl kızartılır gibi bir soruyu insan neden sorar? Bu soruları soran bir millet CERN laboratuvarındaki gibi bilinmeyenleri ne zaman sormaya başlarlar?Düzenle
Sitenin ilk günleri diyemeyeceğim ama ilk zamanlarında sorular berbattı. Her gelen ilk olarak "Hayatının anlamı ne? ", "Ne için yaşıyorsun? ", "Aşk mı hayattır, hayat mı aşk" gibi saçmanın da ötesinde sorular soruyordu. Zamanla, üye sayısı arttıkça soruların konuları da değişti. Burada CERN'de olanlar da soruluyor, dini içerik de var, sanatsal da. İstediğiniz türde sorularla karşılaşmak istiyorsanız dahil olacağınız ağları seçmelisiniz. Karşınıza çıkan sorular dahil olduğunuz ağlardaki sorular. Eğer sizin tabirinizle "gerçek" olmayan sorularla karşılaşıyorsanız bilin ki gerçek olmayan soruların sorulduğu ağlara dahilsiniz. Kaldı ki "İyi tavuk nasıl kızartılır"ın gerçek ötesi oluşunu anlayamadım, hele sizin gibi henüz yakalanamamış, muhafaza edilememiş teorik CERN ürünlerini gerçek kabul eden nesnel bir kişi için. Antimadde henüz bir şey kızartamadı ama tavuk her şekilde kızarıyor zaten... .
  • Paylaş