Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bu site zamanla twitter'a mı benzetiliyor, yoksa sadece bir esinlenme mi?

İşlevsel ve kabul edilebilir bir kitleye ulaştıktan sonra isterse babama benzesin önemli değil.
  • Paylaş
Twitter daha çok bebek, etiler, sortie kafasında takılan ufak zekaların dolaştığı bir yer bence gereksiz.
  • Paylaş
1

Anıl Berkin, hahahah bu yorum bomba olmuş (:

Bence Quora'nın türkçe versiyonu. Globalde Quora ile kapışması muhtemel olacak. Başarılar diliyorum bu yolda İnploid'e. He içeriğin çoklu dilde geliştirilmesi globalde neler doğurur açıkçası merak ediyorum. Malum Quora tek dilden yayın yaparak herkese hitap etme peşinde. İnploid bu konuda nasıl bir yol izleyecek acaba? Lokal olarak devam edip herkesin kendi ağını kendi diliyle içeriklerle mi süsleyecek yoksa tüm içeriği mi gösterecek bunu da merak ediyorum. Quora'dan bir fark yaratmadığı sürece benim için sadece Türkçe içerik olduğu için alternatif olabilir. Ayrıca yorumların hala Quora kalitesine ulaşamadığını da belirtmek isterim. 
  • Paylaş
Twitter da herkes dilediğini nedensiz sonuçsuz yazıyor ama burada belli bir başlık üzerinden tecrübe,fikir alışverişi söz konusu,bence pek bi benzerlik yok .
  • Paylaş
Bence diğerleri gibi değil, daha gelişmiş bir site. 

  • Paylaş
Google+ ile hiç ilgisi yok. burası herkesin birbiriyle etkileşimde olduğu, sorduğu öğrendiği, ya da öylesine eğlenceli birşeyler paylaştığı bir ortam.. burası ilgiler etrafında şekillenen bir yer.. bahsedilen twitter, google+ daha çok tanıdıklarınızla etkileşimde olmanızı hedefler ya da kısa mesajlarla blog yazmanız... yani her yönden diğerlerinden farklı.. biraz daha düşünüp gerçekçi karşılaştırmak doğru sonuca götürür ;)
  • Paylaş