Bilmek istediğin her şeye ulaş

Sizce en iyi saç maşası hangi marka ve model? Hangisini tavsiye edersiniz?

Ben "babyliss" kullanıyorum çok memnunum. Kuaförlerde de genelde bu marka kullanılıyor. Remington aslında bir silah markası bildiğim kadarıyla ama saç ürünlerinin de çok iyi olduğunu duydum.

Maşada 2361 diye bir model var onu kullanıyorum, düzleştiricide Pro230. Düzleştirici alacaksan plakası ince ve uzun olanı almanı tavsiye ederim. Bir de Braun kesinlikle alma, ıslak-kuru modellerde iyi değil. Saç hassas bir konum olduğu için Remington S8670 setine göz diktim ama düzleştirme aparatı bana göre değil. Yardımcı olabilmişimdir umarım.
  • Paylaş
3

Ne Mutlu Türküm Diyene, ben braun düzleştirici kullanıyorum çok memnunum :) hatta saçlarım çok uzun ve sık :) es2

Fornarina, seninki yeni modeldir benimki kurtuluş savaşından kalma olduğu için oldukça ağırdı :) bilinçaltıma işledi braun:)

Ne Mutlu Türküm Diyene, :)) olabilir. Yeni modelini al ;) ince uçlu olanlarından ve de seramik. Ayrıca ben düzleştiricimi maşa amaçlıda kullanıyorum çok memnunum yani ;)

Philips saç maşasını şiddetle öneririm...
  • Paylaş
Remington ya da Philips.

Bir ara Media Martk'da Philips'in kişisel bakıl ürünlerini satıyordum ve bilen biri olarak dinlemek isterseniz en iyi düzleştiricinin Philips'in HP4666 modeli olduğunu söyleyeyim, seramik olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz bayanlar, bende de var. Ondan sonraki Remington'un hem seramik hem teflon tabakalı düzleştiricisi, o da güzel kendimi bir an çok satıcı hissettim :))

Düzleştirici değil de maşa arıyorsunuz sanırım, gerçi düzleştiriciyle de yapabilirsin ama HP4654 var Philips'in ben bayadır yapmıyorum. Ne çıktı yeni bilmiyorum valla, önemli olan cebinle şaçın yanmasın.
  • Paylaş
Çok teşekkür ederim :) Düzleştirici düşünmüyorum şimdilik ama maşa ile ilgili tavsiyelerin çok işime yaradı, Babyliss ve Remington öne çıkıyor bu alanda, Babyliss fiyat olarak daha uygun ama, dediğin modeli alacağım sanırım.. Başka model önermek isteyen olursa onu da incelerim seve seve :)
  • Paylaş
Saç maşası kullanmayın sürekli öyle, saçlara çok zarar veriyor. Kırk yılda bir gidin kuaförde yaptırın.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

5484 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • En iyi saç maşası hangisidir?