Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bu tarz benim yarışmasındaki karakterlerin iyi örnek olduğunu düşünüyor musunuz? 19 yaşında silikonlu, estetikli, çirkeflik yapmayı meziyet sayan hanımefendiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tarafsız kalacağına dair namusu ve şerefi üzerine yemin etmiş cumhurbaşkanının akape için oy istemesi televizyonda her gün yayınlanıyorken bence normal insanların küçük çirkeflikleri solda sıfır kalıyor. Kötü örnekse en kötü örnek cumhurun başı. İmam osurursa cemaat sıçar, alışın yeni Türkiye manzaralarına.
  • Paylaş
14

Fat Ma, o programdaki sorun çirkefleşme değil bence.

Jawair Chaker's, Çirkeflik değilse neydi?

Fat Ma, şahsen kadın tartışmalarından rahatsız olmuyorum.onlar olağan şeyler.kaldı ki tvde nereyi açsan var ör evlilik programında da var. şahsen moda programları zihniyete etki ediyor.ben de izleyecek olsam bu güzel bu yakışmaz vs diyorum ama orada açık saçık giyinilerek de bir akıl veriliyor.bu normalleştiriliyor

Şaman, Bence programda hiçbir sorun yok. Ratingi iyi mi. İyi. Acun'un oynattığı kutulu kumar oyunundan daha bile iyi olduğunu düşünüyorum. Kadınlar da birbirlerine gerçek hayatta davranmak istedikleri gibi davranıyorlar. Ucunda para olunca diğerine acımadan tekme atan futbolcu gibi düşünün. Orada da güzellikte yarışıyorlar, tekme çok büyük bir faul olur o nedenle güçlü kısımları olan çenelerini konuşturuyorlar.

Şaman, Yani aslında programı izlemiyorum ama sosyal medya sayesinde seyretmiş kadar oluyorum. Bir iki kere de otelde yemek yerken rastladım. Ben bir erkek olarak ne hoş hatunlar diye baktım :D çirkeflikleri de beni rahatsız etmedi. Zaten catfight'ı sevmiyorum diyen bir hemcinsim olabileceğini bile düşünemiyorum ☺ Demek ki program aslında erkeklere de bir şeyler sunarak güzel rating yapıyor. Boksörler para ve ünvan için birbirlerine vurarak kötü örnek olmuyorsa Bu Tarz Benim de olmuyor.

Fat Ma, ama boksör kendini sergilemiyor.kimse başkasının vücudu için bir tarafı seçmiyor.

Şaman, İyi de bu yarışmada kadınlar fiziksel güzellikleri ve ona uyumlu tarzlarını yarıştırıyorlar, Bu yarışmada kendilerini sergilemek zorundalar, format onu istiyor. Kadınlar muhtemelen huyunu ve tarzını beğendikleri tarafı tutuyorlar erkekler ise vücudunu ve yüzünü ve huyunu beğendikleri tarafı tutuyorlar. Televizyon kanalından bu çeşit bir dövüş sunuluyor, rating de havalarda. Bence hala cumcumun politik söylemlerinin her gün televizyonlardan yayınlanıyor olması çok daha kötü örnek oluyor. Hani yarışmayı bazıları ahlaksız bulabilir ama cumcumunki hem ahlaka hem de anayasaya uygun değil.

Şaman, Yarışma toplum ahlakını bozma açısından devede kulak kalır.

Fat Ma, siyaset ayrı kefe bu yarışma ayrı kefe.neden karşılaştırıyorsunuz.

Fat Ma, format onu istiyor olabilir ama o formatı da istemek zevke kalıyor bu da benim zevkime uymuyor ;)

Şaman, Soruda toplum ahlakının bozulmasından dem vurulduğu için.

Şaman, Format onu istiyor, halk da onu istiyor, ben de açıp izlemiyorum hatta ne gün ve hangi kanalda olduğunu, yarışan kadınların isimlerini falan da bilmiyorum ama televizyon vasıtasıyla toplum ahlakını bozan bir program varsa o da bu değil. Benim zevkimden çok da öte değil, genç güzel kadınlar var, dinlemezsem ki dinlemiyorum bile ☺ Hani kıyaslarsak Victoria's Secret senelik defilesi ile kıyaslayabiliriz. Tabii ki oradaki mankenler kadar güzel değiller ama yine de sevap olan güzel bakmak eylemini gerçekleştirtrbilecek kadar güzeller. ☺

Fat Ma, benim izlemeyip tasvip etmeyeceğim gibi sizin de beğenip izlemeniz normal :)

Thecrazyhands, Yarışmayla nereden bağdaştırdınız şimdi bunu anlamış değilim. İmam cemaat örneği olmamış bu konu hakkında.

Neresinde ne var beni bağlamaz. Ama kultursuzluk cahillik igrenclik kabul edilir deil
  • Paylaş
Bi şey düşünmüyorum o programları takip etmiyorum
  • Paylaş
Tamamen rezillik
  • Paylaş
İzlemiyorum.. .
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

124 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları