Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bu yıl ülkemizde kendilerine yeterince yatırım yapılmadığı, gerçekleşen saldırılar sebebiyle kendilerini güvende hissetmediklerinden yaklaşık 20 bilim ile uğraşan vatandaşımız Almanya'ya çalışmalarına orda devam etmek için başvurularda bulundu. Tıpkı 1. dünya savasında bize gelen bilim adamları gibi. Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

konu hakkındaki görüşleriniz neler?Düzenle
Haberin kaynağınının atılması beklenir. Öyle bile olsa Crytek'in "Türk" sıfatına sahip kurucuları gibi dillerini unutup konuşamaz duruma gelebilirler . Doktor. Öz diye geçen kişide aynı şekilde ana dilini unutmuş söyleyemez vaziyette. Oralara vatan haini bizede vatan evladı gerek. Bolca mühendisimiz ve bilim insanımız var. Belki vatandaşlık vs değiştirirler. İlk yüz nakli, yerli üretim silahlar. Yazılımı nakadar... Saldırı sebebi de fazla ironik. Çünkü bunlar batı da daha az değil. Orası buradan daha kötü . Kimileri orayı cennet olarak göstermek istese ve filmlerinde bu temaları işleselerde Optimus Prime gibi gibi. Burada ki toleransı orada bulamazlar bir de burası gibi oraya baş kaldırmayı deneyen insanlar ifade özgürlüğüyle mi karşılaşacak suçlu damgası mı yiyecek görsünler.
Sadece onlara ithafen değil tabi ama vatansızlaşıyorlar vatanı olmayan insanlar da yok değil. Kedni ülkesini insan haklarına şikayet etmeye çalışan zavallılar gibi.
Söyleyeceğim çok şey var bu konu üzerinde.
  • Paylaş
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştirrrr
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

68 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt