Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bugün bir arkadaş yüzünden metanfetamin içtim. Kafası 15 dk'da geçer dedi ama hala geçmedi. Huzursuzlaşıyorum, halüsinasyon görmeye başladım. Ne yapmalıyım?

Şaman'ın tavsiyelerine katılmakla birlikte size tavsiyem tüm o halüleri dışlamayın. Her ne kadar çirkin olduklarını düşünürseniz düşünün ama unutmayın ki tüm bu çirkin tasvirler aslında sizin bir bilinçaltı uzantınız. Bu yüzden güzel-çirkin ayırt etmeden seviniz.
Örümcek mi iniyormuş tavandan, çekmeyin kendinizi ve bu mucizevi inişe a!! Ah a!! ah deyip tanık olun, sevin kendinizi.
Kim bilir birazdan daha neler olacak. Bol bol su içmeyi ihmal etmeyin özellikle o 4-5 saatin sonrasında. Özellikle toksinleri vücudunuz dışarı atarken burnunuzdan aldığınız kokunun eğreltisini kırmak için ise duş alın, uzanın, sıcak kalın. .
  • Paylaş
Methanfetaminin en ağır kafası 4 saat kadar sürer sonra da dört gün içinde tamamen yok olur. Madem aldınız mereti keyfini çıkarın. Eğer sanatçı değilseniz zaten yarın bile etkisi hissedemeyeceğiniz kadar azalmış olacak. Yalnız ve dışarı çıkacak haliniz yoksa kalsik ve reggae harici müzik dinleyin, mümkün mertebe dans müziği. Minimal olur house olur hatta goa da olur ama rock ya da latin de olur. Keyfini çıkarırken de bol bol içecek tüketin. Alkollü ya da alkolsüz fark etmeyeceği için ne seviyorsanız onu..
  • Paylaş
Aldıysan zevkini çıkar tabi yapacak bişey yok... Herhangi bi kalp damar problemin yoksa muhtemelen bi sıkıntı olmaz fakat bağımlı olmamak lazım metamfetamin uyarıcılar arasında bağımlılığı en yüksek olanlardandır. Uzun süreli kullanımlarda anhedoni (hayattan zevk alamama) depresyon, ve ereksiyon problemleri görülebilir, Meth uzun süreli kullanımlarda stafilokok enfeksiyonlarına yatkınlık oluşturur. Her türlü uyuşturucu uyarıcı maddelerden uzak durmak lazım
  • Paylaş
Ne haldesin
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

321 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları