Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bugüne dek inploid kullanıcıları ekşisözlük, itüsözlük gibi buluşma yaptı mı? Yapılmış olsa da olmasa da böyle bir etkinlik düşünür müsünüz?

Böyle bir buluşma ilk başlarda olmuş diye biliyorum. Ben neredeyse en başından beri buradayım ama haberim olmadı. Birkaç adet inploiderle buluştum zaten. Genel bir buluşmanın bize bir şey katabileceğini düşünmüyorum. Fikirleri ve müsamaha derecesi çok farklı insanlarız, bence o buluşmadan maraza çıkar. Ben daha çok fikirleri birbirine benzer kişilerin burada anlaşarak buluşmasından yanayım. O küçük çaplı buluşmalar gayet güzel oluyor, zaten fikirde anlaşılmış, ortamda da eylemde de anlaşılıyor.

Zaten bir düşünsenize ben keyifli bir buluşma için alkollü bir mekanı tercih ederim, buradakilerin bir çoğu da öyle bir mekanın yakınından bile geçmez. Aynı kişiler bizlere tahammül de edemez ki karışmasak bile tahammül durumu karşılıklı. Eğer bir buluşma yapmayı düşünürsek en az iki ayrı mekanda yapmalıyız ki bu da çok organizasyon demek olur.
  • Paylaş
Belkide Şöyle Olmalı;

Yazarlar arasındada bir network olmalı. Benzer fikirdeki yazarlar kendi aralarında böyle toplantılar yapabilirler. Bu Toplantılar belki bir rutine bağlanabilir. Burada yazan arkadaşlar genelde gönüllü olarak sorulara cevap veriyorlar. Bazı konularda otorite kıvamında arkadaşlarımız olabilir. Puanlama tabanında bir otorite seçimi yapılıp bu tip organizasyonları bu otoriterler kendi aralarında yapabilirler.
  • Paylaş
3

Şaman, Üstadım network'ü Mesajlar altında istediğiniz kadar karşılıklı takipleştiğiniz kişiyle kurabiliyorsunuz. Zaten fikirler uyuşuyorsa takipleşin de.

Aykut Çalışkan, haklısınız. ben buralarda yeni olduğum için bilmiyorum bazı şeyleri.

Şaman, Eleştiri olarak yazmadım ki, sadece bilgilendirme amaçlıydı zaten. :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

232 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları