Bilmek istediğin her şeye ulaş

Bulunduğum şehirde kpss için dershane imkanları kısıtlı. Mesela ders verecek bazı öğretmenlerin yeterli bilgileri bulunmamakta, buna rağmen dershaneye gitmek faydalı olur mu?

Dershaneye gitmenin aslında bir faydası yoktur bence zaman kaybı olarak düşünülebilir ancak şu var ki dershane sana bir sistem kazandırır erken kalkmam gerekiyor, matematik dersi var kaçırmamalıyım, dersleri takip etmeliyim bu gibi kendine dediğin şeylerle aslında bir sisteme yavaştan oturuyorsun zaten KPSS de başarılı olmak bir sistemli çalışmayla başarılabilir günde sadece 3-4saat etkili çalışmanın faydasını yeterince göreceğini düşünmekteyim
  • Paylaş
1

Erkan YILMAZ, Kesinlikle gitme derim hayatından bir yıl daha gider kalitesiz eğitime yüksek ucret edeyeceğine internetten kendini kanıtlamış hocalardan canlı ders al bu hem daha rahat hem de etkili üstelik unıttuğun bolumu tekrar dinlersin bunu deneyin ve sonra mutluluğun ve daha rahat yollardan kazanmanın keyfini çıkarın :)

Bence dershaneye gitmenin pek bir faydası yoktur eğer kendini şartlandırmışsan biri bana ders vermeden, öğretmeden ben hiiçbir şey öğrenemem diye gerçektende öğrenemezsin o yüzden dershanelere bağlama kendini . Sen kendin de ders çalışma programı hazırlayıp internet üzerinden çalışabilirsin ben kendim de öyle yapıyorum şuan.
  • Paylaş
Benim tavsiyem; kendiniz tek başınıza çalışabiliyorsanız kendiniz çalışın. Hocadan destek gereken tek ders matematik. Diğerlerini okuyarak ve yazarak halledebilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

86 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt