Bilmek istediğin her şeye ulaş

Burçlar gerçekten insan kişiliğini yansıtabilir mi? Nasıl?

Segiselinin burç yorumuna katılıyorum:)
Birde gelsin bakalım ikizler kadını  nasılmış:)
İkizler Kadınını Seviyorsanız :))
Bu kadının aklına hitap etmeniz gerektiğini kesinlikle biliniz.
Zekice espriler yapın genel kültürünüzü geliştirin her konuda az veya çok bilgi sahibi olmaya çalışın.

Mantıklı davranın nerde ne yapmanız gerektiğini bilin.
Hayatı geniş açıdan görmeye çalışın yaratıcı olun.
Herhangi bir sorunu kaba kuvvetle değil aklınızla çözmeyi tercih edin.

Size hayran olmasını istiyorsanız öncelikle kendinize özen gösterin.
Bilgi ve deneyimlerinizle aklınızla onu kendinize bağlamanız mümkündür.

Özgürlüğünü kısıtlamayın bilhassa meraklılığı konusunda eleştiride bulunmayın.
Onu delirtmek istiyorsanız sizi merak etmesini sağlayın. Ara sıra gizemli davranın.

Telefonla veya internet üzerinden onunla konuşmaya bağlantı kurmaya şimdiden kendinizi alıştırın.
Onu çok iyi dinleyin ama siz az konuşun.
Hevesli olun onu canlandırın moralini güçlü tutmaya çalışın.

Kardeşlerini yakın çevresinde bulunan kişileri asla kıskanmayın.
Sürekli konuşmasını sağlayın. Unutmayın sessiz bir İkizler hiç çekilmez. Onlara iletişim yakışır.

Sizinle arkadaşlık etmekten bilgilerini paylaşmaktan hoşlanan bu kadın aynı şeyi sizden de bekleyecektir.
Onu baskı altına alacağınızı düşünüyorsanız yanılırsınız. O ele avuca sığmayan bir çalıkuşudur. Bunun bilinci içinde hareket edin buna göre davranın.

Seyahatlerden zevk almaya bakın hafta sonları kısa geziler için sürprizler düzenleyin.
Televizyon seyretmek film izlemek son teknolojik ürünleri yakından takip etmek bu kadın için son derece önemlidir. Sakinlik sessizlik arıyorsanız yanlış adrestesiniz demektir.

Aktif olan bu kadın sizi nasıl yola getireceğini gayet iyi bilir. Diliyle şirinliğiyle parlak zekasıyla elde edemeyeceği kimse yoktur.
Siz leb demeden o leblebi diyeceğinizi gayet iyi bildiğinden boşuna kendinizi yormayın.

Ayrılmak istediğinizde sulu gözlerle gitme ne olur dur diyeceğini sanmayın. O size ne kadar güvenmesi gerekiyorsa o kadar güvenecektir. Ayrılıp gidecek bir adam olup olmadığınız o en başından bilir. Onun için hiç tasalanmayın.

Eğitim hayatınıza önem verin. Bu zeki kadın okuyan kariyer sahibi kişilerden fazlasıyla etkilenir.
Çelişkili ruh halleri olan bu kadına gerektiği zamanlarda destek olmayı bilin. Bu iniş ve çıkışlarda onu eleştirmeyin.

Bilakis akıllı çözümler yaratarak kendisini iyi hissetmesini sağlayın.
Size hoşçakal diyorsa ilişkiyi sürdürmek için sakın baskıda bulunmayın. Çünkü buna aldırmaz. Açık sözlüdür ve siz mutsuz olacaksınız diye bir beraberliği asla sürdürmez.
  • Paylaş
2

Hamide Polat, kesinlikle)) ikizler burcundamin ve her kelimesine katiliyorum...)

Nazende , Ne güzel özetlemişsiniz ikizler kadınını:)

Ancak bu kadar güzel anlatabilirdi beni! :)
 
Akrep kadınını seviyorsanız;

Sezgileri ve algılama gücü yüksek olan bu kadını kandırmaya uğraşmayın. O seçimlerini kendince yapmaktan yanadır.
Gayet tutkulu bir kadınla beraber olduğunuzu unutmayın. Eğer sizinle birlikteyse bilin ki sevdiği ve değer verdiği içindir.

Kararlı ve güçlü coşkulu ve sağlam iradeli olan bu kadın zorlamalardan ve baskılardan asla hoşlanmaz.
Cinselliği önemseyin. Çünkü Akrep kadını için erkeğiyle olan paylaşımlar her zaman değerlidir.

Karmaşık durumlar içinde kaldığında ilginizle sevginizle onu destekleyin ama akıl vermeye kalkışmayın. Ona senin bu sorununu aşacağını biliyorum. Çünkü sen son derece güçlüsündür diyin. Bu gururunu okşayacak kolayca toparlanacaktır.

Güçlü ve kararlı bir erkek olmaya çalışın. Çünkü Akrep kadını hedefini belirlemiş ve kendine bir yol çizmiş erkekleri beğenir.
Aşırı duygusal bir erkek olmayın. Tam tersine ne yaşanırsa yaşansın ayakta durabilen bir adam onun kalbini ömür boyu çalabilir.

Tutkulu bir aşık olun. Onu sevginizle sarıp sarmalayın.
Eğer zayıf iradeli aşırı duygusal veya pasif bir kişiyseniz ona yaklaşmayın. Çünkü o birlikte olduğu kişinin sıradan olmasını asla istemez.

Sıradan bir ilişki veya herkesin yaşayabileceği türden bir beraberlik Akrep kadınının hoşuna gitmez. Onun aradığı delice sevebileceği bir erkektir.
Maddi konularda akılcı davranın. Elindekini büyüten çoğaltan ve geleceğini düşünen bir erkek Akrep kadınının gözünde saygınlık kazanır.

Gelip geçici bir beraberlik düşünüyorsanız Akrep kadınına yaklaşmayın. Bunu anladığı anda ilişkiyi sona erdirir.
Bir elmas tanesi nasıl değerliyse Akrep kadını ile olmak da aynı şekilde önemlidir. Dış etkenlerden korumanız dikkatli olmanız ve ona özen göstermeniz gerekir. Çünkü o kıymet bilen ellerde ışıl ışıl parlayacaktır.

Bir ilişkide aradığı güveni bulması size inanması zaman alabilir. Kendi içindeki hesaplaşmalar uzun sürebilir. Duygularını sürekli tartar. Kendi kuruntu ve şüphelerinden tamamen kurtulmadan ilişkisine sarılmaz. İşte bu aşamada olgun davranmanız güçlü olmanız yılmamanız son derece önemlidir.
  • Paylaş
JUNE VE SEVGİSELİNİN YORUMU ÜZERİNE BOĞA KADINI:)))))  

2012 yılı, Boğa burcundakilerin dayanıklılığını test edecek. Kariyerinizde yeni bir sayfa açılabilir, ancak mücadele etmeniz gerek. Aşk hayatında ise hem çatışma hem tutku var.

2012′de Boğa burcunu neler bekliyor?

Satürn size geleceğe ait planlarınızda somut ilerlemeler, grup çalışmalarında uzun vadeli düşünme ve sebat getiriyor. Böylece ortaklaşa işlerde de ilerleme imkânı bulacaksınız. Kişiyi zorluklarla terbiye eden bir gezegen olan Satürn, yılın 2. yarısında burcunuzla zorlayıcı açı yapacak. Ailevi konularda sorumluluk gündeme gelebilir. Mars da yeni başlangıçlar için cesaret getiriyor.


Bu yıl da burcunuzla uyum içinde olacak olan Uranüs, özellikle 23-30 Nisan doğumlu Boğa’lara değişim arzusu getiriyor. Hayatınızı yeniden şekillendirmeye açık durabileceksiniz. Hayat görüşünüzü yenileyebilirsiniz.


Neptün ise zorlayıcı bir açıda bulunuyor. Özellikle 4-8 Mayıs doğumlu Boğa’ların, Neptün’ün zayıflatan enerjisine daha fazla özen göstermeleri gerekiyor. Bugünlerde doğanlar kendilerini zinde hissetmeyebilirler.


2012 Boğa Burcu Şanslı Alanlar:
Bu yıl Jüpiter size doğrudan destek vermiyor ancak 26 Ekim’e kadar Terazi burcunda kalarak iş ortamında pozitif koşullar, kendinizi geliştirebileceğiniz, yeteneklerini arttırabileceğiniz olanaklar sunmakta. Kısaca bu yıl, gevşemek ve keyif açısından çok rahat bir yıl olmayabilir. Ancak 26 Ekim sonrasında şansınız özellikle evlilik, anlaşmalar ve ortaklaşa konular açısından daha fazla hareketlilik kazanmış olacak.

2012 Boğa burcu Mücadele alanları:
Satürn size, özellikle 16 Temmuz’dan sonra iş hayatında yeni bir dönemebaşlama imkânı verecek. Ancak koşulların çok parlak olduğunu düşünmemelisiniz. Sebat göstermeli ve bu dönemde yaptığınız işlerin ancak ilerisi için güçlü bir temel teşkil edeceğini düşünmelisiniz.


Özellikle Mars’ın geri gideceği dönemde biraz bocalayabilir ve kendi kendinizi daha fazla hırpalayabilirsiniz. Ayrıca Mars, 20 Mart – 1 Mayıs tarihleri arasında da iş hayatında rekabetin çok daha fazla yükseldiği bir dönem getirebilir. Bu dönemde, iş hayatında yoğun çalışma başarı getirebilir ama bu arada oldukça zorlanabilirsiniz.


2012 Boğa burcu Aşk ve İlişkiler

2012 Boğa Kadını:
Yavaş ve huzur vericidir ama güçlü bir dişilik sergiler. Dürüsttür, düşündüğünü söyler ve yapar. Kıskançtır. Cinsellikte güçlüdür. Tensel zevkleri gelişmiştir. Venüs ve Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde aşkta daha kolay mutlu olabilir, hayattan zevk alabilirsiniz. Bu yıl Mars, 6 Şubat – 20 Mart ve 1 Mayıs – 12 Haziran dönemlerinde burcunuzla uyumlu açıda olacak. Bununla birlikte, 20 Mart – 1 Mayıs tarihleri arasında ilişkiler, evlilik ve aşk hayatında daha fazla huzursuzluk ve çatışma yaşayabilirsiniz. Ama sonraki zamanlar rahat olacak.

  • Paylaş
Astrolojiye inanıyorum :)
  • Paylaş
Yansıtıyor mu bilinmez ama,ben burçlara inanmayan yandan oldum hep. Koç'lar için şunu diyebilirim ama; gerçekten hırs ve liderlik durumu mevcut.
Sürekli hayattan bir beklenti hali içindeyiz sanki.Yenisini daha iyisini başarma azmi var. Hep bir sonraki adımda beklentilerimizden tatmin olacak gibi hissediyoruz.(En azından benim için böyle,başka bir koç varsa bir de durumu ondan duymak isterim)
  • Paylaş
3

June, Merhaba Begüm Koç burcu kadını değilim ama Koç kadınının belli başlı özellikleri aşağıdaki gibi umarım sanada uyuyordur. Sevgiyle kal....

Koç kadını bir erkek tarafından korunmayı, gözetilmeyi bekleyen bir tip değildir. Güçlü kişiliğiyle, yaşamında, kendi yolunda giden bir kadındır. Ve bu yolda kendisi gibi ona eşlik edebilecek güçlü bir partner ister.

Koç kadınları romantik akşam yemeklerinden veya doğal bir ortam içerisindeki dinlenme tesislerinden hoşlanmaz. Birlikte izleyeceğiniz bir basket maçı veya dağ paraşütü gösterisine ise koşa koşa gelir. Biraz sert bir mizaca sahip olan koç kadını, şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinselliği tercih eder.Kendisi gibi aktif, güçlü ve özgür erkekleri sever. Bir spor karşılaşmasında takımın as oyuncusuysanız ve, o da izleyiciler arasında ise mutlaka size aşık olacaktır.

Tailchute, Galiba benim burcum yanlış,özelliklerini gösteremiyorum :) Ama çok teşekkür ederim ilgine:)

June, Rica ederim:)

Bu neki akrep kadını reklamımı?
  • Paylaş
1

Sevgiseli, Reklama ihtiyacım yok insanlık kendini belli eder! Nasibini almayanlar da nasiplenir inşallah! ;)