Bilmek istediğin her şeye ulaş

Burcunuz ne? Hangi burçtan insanlarla anlaşıyorsunuz?

En çok sevilennn, sayılann burç olan ikizler burcundanım:) Canım burcum:)) İçi dışı insan olanlarla anlaşabiliyorum.
 • Paylaş
Balık. Arkadaşlarımın burçlarını bilmiyorum ama gayet iyi anlaşıyoruz :) Ayrıca balık hangi burçla anlaşır anlaşamaz onu da bilmiyorum :)
 • Paylaş
2

Semih Cengiz, tam bunu yazmak için girmiştim :) aynen

Başak burcuyum ve koç'la anlaşamam. Mümkünse Koç erkekleri, bir çok Akrep ve İkizlerin tamamı benden uzak olsun... Anlaşmaya hepsiyle anlaşırım mesele burçta değil, kafada :)
 • Paylaş
6

Nazende , Ev arkadaşım başak burcu gayet iyi anlaşıyorum. Şimdi kafama takıldı akşam sorayım bakalım o benimle anlaşıyor mu:)

Belgi Saygı, Açıkçası bir koç ile üstelik Koç kere Koç ile (yükseleni de koç idi) çok yakın ilişkim oldu. Aynı evde yaşanacak ya da aynı hayatı götürecek kadar anlaşılmaz kanaatindeyim. "güç" onları tanımlar. Aslına bakarsan bir Başak bununla başa çıkabilir. Lakin belli bir yaşın üstüne çıkınca burçlar değişiyor ya da burçların bir hükmü kalmıyor :)

Nazende , Koçlar iyidir aslında, balıklar kadar olmasada dağınık olurlar. Bu nedenle ev arkadaşlığında az biraz zordurlar. En azından benim tanıdıklarım öyleydi. Haklısınız yaş ilerledikçe burçların hükmü kalkıyor:) Hem burçda neymiş canımmm:)

Hakan, Şşşş yavaş :-):-) Koç var koççcuk var. Yükseleni. alçalanı. İneni, çıkanı Koç ise koçtur değilse koçcuktur. Koç derken derken bile bi enerji düşer insanın yüzüne birde Koç gibi Koç denk gelirse candır.

Son bir kaç yıla kadar burçlar konusuna bir kaç ışık yılı mesafede olsam da insanlarla illa ki bir an burcun ne lafı geçmiş oluyordu...
Şimdi okudum, noksansız bir Kova burcuyum. Ayrıca Akrep kadınlarıyla denkleşmişiz neredeyse hep. Öhü! Fakat yükseleni Akrep ve benzeri olan Başaklarla iyi anlaşıyorum.
 • Paylaş
Burcum balık, yükselen burcum kova.
Genel izlenimim; yengeçler hep en yakın arkadaşlarım olmuşlardır ve akreplerle de fena değildir durum. Ayrıca eşim yay burcu ve en yakın dostum da koç burcudur.
Sanırım anlaşabilme ihtimalimin en düşük olduğu burçlar boğa ve oğlaklar, genel olarak pek hazetmiyorum kendilerinden. Tabi tüm bunlar izlenimlerime dayanan bilgiler.
 • Paylaş
Yengec burcuyum, balık burcu ile iyi anlaşıyorum daha içten samimi geliyorlar bana
 • Paylaş
Balık burcuyum. Yengeç, Oğlak, Aslan ve Akrep'ler ile iyi anlaştığımı düşünüyorum, bazı Akrep'ler zor insanlar olsa da.. .
 • Paylaş
Koç burcuyum. Çok fazla bilgim olmamasıyla birlikte genel olarak aslan, akrep, koç, başakla iyi anlaşırım. İkizler benden uzak olsun :).
 • Paylaş
2

Mozambik_prensi, ben ikizler burcuyum.gerçekten ikizler ve koç arasında bir sıkıntı var :)

Burcum başak, hiçbir burçtan insanla anlaşamıyorum. Hele erkek olurlarsa kesinlikle bir anlaşma söz konusu olamıyor. Kadınlarda da yengeç, ikizler, kova hatta çok hoşuma gitmelerine rağmen balıklarla da anlaşamıyorum. Bir nebze anlaşabildiğim kadınlar koç, boğa ve oğlak oluyor. Hiç inanmamaya gayret ediyorum ama ikizler en dayanamadığım kadın burcu :)
 • Paylaş
7

Nazende , Hiiiç gözünüze görünmeyeyim:)

Şaman, ıyyyy ikizler miii? :)

Nazende , Evet ikizlerrr :)) Hem çok ayıp Şaman Bey hiç ıyyy denir mi:)

Şaman, o ıyyy şöyle düşünülmeli ayyyyy ne güzelmişin inceltilmiş hali olarak :) ıyyy ne güzelmiiiiş gibi

Nazende , : )) olmadı uymadı:) Yoğun istek üzerine sizden, @ belgisaygi ve @ ilkesanlav hanımefendilerden de uzak durayım:)

Şaman, Ama ama üçümüz de yanıtınızı beğenmişiz Nazende Hanım. Ben ilişki olarak anlaşamadığım burçları yazdım. Arkadaş olarak ikizlere bayılırım, bir sürü hikayeleri olur, hoş sohbet, bilgili, kültürlü olurlar, kadınları da güzel olur ayrıca. :)

Nazende , Çok güzel iltifatlar ama bu özellikler benden çok size uyuyor. Beni uçsuz bucaksız dehlizlere saldınız Şaman Bey yoksa ben ikizler değilmiyim:) şaka bir tarafa burçlara göre insanı değerlendirmem yapanlarada gülümser geçerim.

Burcum balık, yükselenim boğa. Yengeçleri severim, başaklar ile hayata bakışımız çok farklı, kova tanıdığım hiç yok, teraziler favorim, ikizler ise en beğendiğim, koçlarda iyi insalar sooonra mesela evi olsun, arabası kırmızı olsun beyaz sevmem, yazın bodrumu severim, istanbul dışına evlenmeyi düşünmüyorum, esra hanım.
 • Paylaş
Oglak burcuyum. Akrep ve basak burclariyla iyi anlasabiliyorum genellikle.
 • Paylaş
Yengec burcuyum ve yengec burcuyla iyi anlastıgımı dusunuyorum cunku hayattın her dakikasını yasmayı bilen burctur yengec
 • Paylaş
Yay burcuyum, yükselenim de Aslan imiş. Kimle ne kadar anlaşma olayından ise pek emin değilim. En iyi arkadaşlarımın çoğu benim gibi Ateş grubu burçlarından ama gel gör ki "Anlaşamazsınız. " denilen burçlara sahip arkadaşlarım da var. Başak'la anlaşamazmışız mesela, külliyen yalan. İkizler'le çok iyi dengeliyormuşuz birbirimizi, o da yalan. Güvenmiyorum yani.
 • Paylaş
Başak burcuyum. En iyi tabii ki başaklarla anlaşıyorum, sanki ezelden beri tanışıyormuşuz gibi oluyor. Koç, boğa, oğlak da anlaşabildiğim burçlar. Aslında inanmamaya çalışıyorum ama tesadüf bu ya çevremdeki insanlar anlaşabildiğimi düşündüğüm burçlardan oluyor.
 • Paylaş
Bütün burçların bir özelliği var herhalde :) bizimkisi en boş beleşi akşama kadar geziyo diyorlar tabiki YAY bide burç murç ayrımı filan yapmayız gelen hoş gelir :)
 • Paylaş
Kova burcuyum Akrep olmasında geri hepsiyle denerim yeminle : D
 • Paylaş
Yay

Tüm burçları değerlendirmeye almak uzun sürer, o sebeple ilk akla gelenler;

Anlaşılan şahıslar;
*Terazi( Kadınları ile sorunum olmadı hiç severim, erkeklerin de dengesizliği olmasa süper olurmuş)
*Akrep ( Kıskanç, zor , şu bu denir ama iyilerdir, ufak pürüzler dışında sorun yok, erkekleri de hafif megaloman ama yapacak bir şey yok gibi)

Anlaşılamayan şahıslar;
*Boğa(Mayıs doğumlu kıskanç boğa kadını:) Miskin, depresif boğa erkeği)
*İkizler(Söz verip yerine getirmemeyi alışkanlık edinen ikizler erkeği ve kadını)
Dipnot; yine de genellememeli tabii!
 • Paylaş
Boğa. Anlaşmanın temelinde korku ya da zayıflık vardır. Anlaşmaya çalışmam.
 • Paylaş
Koç um güzel olan burçlar daha iyi anlaşabiliyorum :)
 • Paylaş