Bilmek istediğin her şeye ulaş

Burs verebileceğim üniversite öğrencilerini nasıl bulabilirim?

Ece Hanım Merhaba;
Antalya'da yaşayan ve hiç ailesi olmayan Açıktan 2 tane üniversite okuyan bayan bir arkadaşım var. Gerçekten ihtiyacı var ve durumu çok iyi değil ... Yaşadığı zorluklar yüzünden her şeye küsmüş durumda ben elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum fakat nafile... Eğer isterseniz size beni takip ederseniz özel mesaj olarak iletişim bilgilerini verebilirim. Çünkü aksi takdirde size mesaj göndermeme sistem izin vermiyor... Saygılarımla
  • Paylaş
1

Ece Naz Sonat, Maalesef başka bir arkadaşımızla görüştüm, birden fazla öğrenci beni biraz zorlar. Ama yine de çevremdekileri haberdar ederim. Teşekkürler ilginiz için.

Aralık 2016

Gizli Kullanıcı

Bursa ihtiyaci olan çok öğrenci arkadaşlarımız var.Böyle bir yayın paylaşmanız çok güzel.Zaten bu yayını paylaştıktan sonra ihtiyacı olan sizi bulur sizin aramanıza gerek kalmadan:) Abdulkerim arkadşimizin ihtiyacì varmis mesala.İlk aday o olabilir;)
  • Paylaş
5

Anonimgirls, Hayır yorumu kaldırmayın.Sizin.buna ihtiyacınız var ve bunu güzel bir sekilde dile getirmişsiniz.Benim ihtiyqcim yok fakat ihtiyacı olupta burs alamayan cok öğrenci arkadaşlarım var.Bi de ihtiyacı olmayıpta burs alan da arkadaşlarim var. kendim hic bi sekilde ne burs aliyorum nede yurtta kaliyorum.Ben evde 5 arkadasla kaliyorum kişu basi eve 400 lira mutafaga 100 lira ve ayriyetten 400 lirada ek masrafim oluyor.Ne kadar masrafli.oldugunu bizzat kendim biliyorum.Umarim.burs verebilcekler daha duyarli.olurlar

Anonimgirls, Anlıyorum sizi gerçekten zor çocuk okutmak.Umarım insanlar daha duyrlı olurlar.Hic ihtiyaci olmayan r 3600 liralik burs alan ev arkadasim var.Gercekten cok adeletsiz.Onca ihtiyaci olan dururken.Sòylenecek cok sey varda....İnşallah ihtiyaciniz olan bursu bulursunuz.

Anonimgirls, Utanılcak bi sey yok.Herlesin maddi durumu iyi olmak zorunda deil

Ece Naz Sonat, Bence buraya yazmak gayet doğru çünkü soruyu sorma nedenim de bunlardan biriydi. Teşekkürler açık sözlülüğün için. Ben hep çalışarak okudum ama tıp okumanın ne kadar zor olabileceğini tahmin ediyorum.

Anonimgirls, Rica ederim.Ben de öğrenciyim simdi.Ama benim şükür ihtiyacım yok.Gercekten masrafli bir dönem öğrencilik hayatı yani maddi acidan;))).Abdulkerim arkadasımın ihtiyaci varmış.İlerde Doktor olur insaallah.Yani ben çok isterim Abdulkerim arkadasim burs almasini.Sizde yardimsever bir kisilige sahipsiniz.Umarim.arkadasa yardimci olabilirsiniz.Simdiden tesekkur ederim size;)

Bulunduğunuz şehrin üniversitesine gidip bir kaç hoca ile konuşun onlar size seve seve bir kaç öğrenci bulacaktır.
  • Paylaş
İstersen burs alabilrm yani zaten hic bir buts cikmadi bana yanii ihtiyacim var bir ailede iki kisi univerite okuyoruz maddi gelirimizde pek iyi degil yani.. Ulasmak istersen burdayim.
  • Paylaş
Buldunuz)
Şaka maka, okulların öğrenci işlerine söylediğinizde burs verebilirsiniz. Ya da internete "burs vermek" yazıp aradığınızda bir sürü sayfa karşınıza çıkıyor. En kötü ihtimalle bir kağıda çıktı alıp üniversite çıkışına asarsanız birilerini kolayca bulabilirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

859 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt