Bilmek istediğin her şeye ulaş

Buzdolabı Horlar mı?

:) Çok saçma değil mi? Ama Yeni aldığım Buzdolabı uyuyan bir insan gibi horluyor , hırlıyor, derin nefes alıyor. Gece korkuyorum arkadaş :))) Büro çekilmez oldu. Dolabın içine cin kaçmış olduğunu düşünüyorum. Bu saçma ses neden oluyor acaba bir fikri olan var mı?Düzenle
Uzmanları bilecektir ama sorunuz gerçekten çok esprili. Horlayan buzdolabı ilk defa duyuyorum. Acaba dedim yerli üretim de dolap işi bilecen işe gitmeyecen horrr mantığıyla mı çalışıyor. :)

Şaka bir yana yeni aldığınıza göre garantisi de mevcuttur. Servisiyle görüşsenize. Bence horlama iade sebebi olabilir. En kötü ihtimal iade eder horlamayan, çalışkan belki de biraz daha pahalı modeli alırsınız.
  • Paylaş
14

Hakan, profil remini değiştirince sizli bizli mi olduk aga :)))

Şaman, Yok kanka soru çok abuk değilse sorana bakmıyoruz ki :) Bu soru da abuk değilse artık hangisi abuk diyeceksin, onda da haklı olacaksın, dalgınlığıma gelmiş. O ne buzdolabıymış öyle yaa. Horlayacağına ah oh falan yapsa bari :)

Hakan, :))) almanca öğrensin bence :)

Şaman, Buzdolaplarının ayakları vidalıdır ve elle çevrilebilir. Kaldır eteğini dolabın bir kurcala alt takımları bak bakalım horlama devam ediyor mu yoksa hırlama havlama şekline mi bürünecek. Ya da al bi üfürükçü hoca okusun üflesin çıkartsın cini içinden. Markası yabancıysa bir exortist rahibe de ihtiyaç duyabilirsin.

Şaman, du schwein, geil ist die arsch aber gibi mi :)

Hakan, hep bi ironi, hep bi metafor, hep bi laf sokma :)))) kormuyom arkdaş yaw. kulağımın dibinde ayarsız ayarsız horluyo, hırlıyo arada bir derin nefese bağlıyo. bu ne yaaaw. Raadım kaçtı :)

Hakan, hahahahahah :)))

Şaman, Bak yeni bir komplo teorisi ürettim. Seni biliyorum dolayısıyla yenge de zeki bir kadın olsa gerek. Cinlerden korkacağını biliyordur. Bence yenge buzdolabının bir yerine horlama sesi çıkartan bir mp3 çalıcı falan monte etmiş, İnternet üzerinden kontrol ediyor. Senin oğlan gidiyor "anneeee babam nerde?" diyor. Yenge de "dur yavrum hemen çağırıyorum" diyor. Basıyor düğmeye, başlıyor senin dolap horlamaya :) Bence yengenin de bir ağzını arasan iyi edersin :)

Hakan, Şüpheli sayısı arttı birden :)

Şaman, Önce aletin eteğinin altını bir kurcala ama :)

Şaman, Yahu sadece ben mi böyle domuzum yoksa bütün erkekler mi, buzdolabından bile neler çıkarttık yahu. Damacanaya binenleri de ayıplamamalıyız yani :)

Hakan, niyet bozuk aga niyet. bi de hacı olacan. :)

Şaman, Horlama nasıl oldu?

Şaman, Geçmediyse bir de Breath Right dene diyecektim :)

Yerini değiştirin dengesiz olabilir. Bizimkide horluyordu dürtünce horlaması kesilmişti anladım ki ayağından dolayı dengesiz duruyormuş. Ama bizimki eskiydi biraz.
  • Paylaş
Yeni ikinci el mi? :)
  • Paylaş
7

Hakan, yok sıfır, ikinci el değil ama içinde ikinci bir ruh var bence:)

Belgi Saygı, bak dengesizlik olma ihtimali bana da mantıklı geldi :)

Belgi Saygı, Gerçi bazıları dürtseniz de yerini değiştirseniz de kesmez, doğasında vardır. Onu da öyle sevmek lazım :)

Hakan, du bakalım xanax verdim dolaba, 20 dakika da kendine gelir kanaatindeyim :) Olmadı Panik atak şüphesi ile servisine göndereceğim :)

Belgi Saygı, ( : Good idea!

Hakan, hatta tüküsü bile var ,

xanax verdim dolaba ellere wayyy :))

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

381 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları