Bilmek istediğin her şeye ulaş

C# dili için önerebileceğiniz eğitmen, kurum ya da kitap var mı?

C# Nedir kitabı çok iyidir Sefer Alganın eğer C# üzerine gelişmek isterseniz. Eğitmen olarak da Sefer Algan, Oğuz Yağmur gibi BT Akademideki hocaları çok beğeniyorum, know-howları çok iyi, birebir canlı proje örnekleri üzerinden gidiyoruz eğitimlerde, şahsen ben çok faydasını görüyprum şuanda.
  • Paylaş
Sefer Hocayı ben de biliyorum, zaten denildiği gibi alanının en iyilerinden, günümüzde C# gözde, o yüzden C# nedir kitabı faydalı olacaktır. Daha doğrusu yazılımla ilgilenip eline bu kitabı almayan yazılımcı olması biraz ilginç olur. Ama BT Akademi hakkında çok derin bir bilgim fikrim yok, herhalde iyidir en iyi hocalar orda toplandığına göre vardır bi şey.
  • Paylaş
Fikir vermesi açısından gönderiyorum, biz kurum olarak aldırdığımız eğitimlerden memnunduk:
  • Paylaş
Yabancı kaynak olarak pluralsight.com eğitim videolarını tavsiye ederim. Maliyeti düşük bir eğitim arıyorsanız Mecidiyeköy'deki C ve Sistem Programcıları Derneği ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında Bilge Adam, Bilişim Eğitim Merkezi vb. Yerlerde de bugün C# eğitimi alacak olsam derslere kim girer diye sorun ve o ismi internette araştırın. Bu tip kurumlarda eğitimi veren isimler değişir ve eğitimi veren kişinin kendisi çok önemlidir kurum adı değil. Eğitimi alacağınız kişi ile de doğrudan görüşün ve size neler sağlayacağını doğrudan kendisine sorun.
  • Paylaş
1

Gizem Değmez, Kesinlikle çok haklısınız, eğitmen temel kriterdir. O yüzden ben zaten önce hoca adı verdim, kurumları kurum yapan hocalardır aslında. Sefer hoca, Oğuz hoca BT Akademide olduğu için oranın başarısı.

Kesinlikle ben de Sefer hocanın C# Nedir kitabını tavsiye ederim, burda da benzer başka bir tartışma yürümekte inploid.com/dialog/156235
  • Paylaş
acikakademi.com/ Microsoft'un Türkçe eğitim sitesi. C# dersleri var. Gayet güzel bir kaynak tavsiye ederim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2093 Görüntülenme9 Takipçi6 Yanıt