Bilmek istediğin her şeye ulaş

Cafe-Restoran gibi hizmet sektöründe yer alan işletmeler için sosyal medya üzerinde ne gibi çalışmalar yapılabilir?

Sizce Cafe-Restoran-Bar-Otel vb tesisler için sosyl medyada ne gibi çalışmalar yapılıp firma temsil edilebilirDüzenle
İnternet platformları, sadece kafe ve restaurantlar için değil, bir çok işletme için, sanal ortamdaki vitrindir. Buna karşın sosyal ortamda yapılabilecek çalışmaların, hedef kitleye ulaşması kısıtlı ölçüde olacaktır. Amaç işletmenin verimliliği ise, yemeksepeti.com kesinlikle satışları arttırma konusunda çok etkili bir araçtır. Sosyal medya ortamlarında paylaşabileceğiniz kişisel veya grup sayfalarınız mutlaka olsun. Hatta mümkünse işletmenizi tanıtan bir websiteniz de olsun. Sizin için ne kadar profesyonel bir cevap olmuştur bilemem ama, ben kendime ait websitemin tanıtımını bu şekilde yapıyorum.
  • Paylaş
Öncelikle yer bildirimi yapan uygulamalara önem vermeniz gerekiyor. Biraz klasik olsa da mekanınızı tanıtmanız ve pazarlamanız açısından önemlidir. Ayrıca günlük ürünlerinizin resmini instagram da uygun hachtag ve konum adı ile ve snapchatte paylaşarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Bu noktada inbound marketing kavramını özümsemeniz gerekiyor.
Bir tavsiyede, yaptığınız pasta böreklerin tariflerinin yer aldığı basit bir mobil uygulama yapabilirsiniz. Kod bilgisi gerekmeden yayınlayabileceğiniz platformlar mevcut
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

114 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt