Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çağan Irmak filmleri hakkında görüşleriniz nelerdir? Son filmi Unutursam Fısılda'yı nasıl buldunuz?

Son filmini izlemedim ama favori Türk filmlerimden biri Ulak'dır. Tüm sahneleri fotoğraf olarak da güzel. Işık, dekor, kamerayı inanılmaz güzel kullanmış. Konusu zaten büyü gibi.
  • Paylaş
Filmlerini sevdiğim söylenemez. Ama Kabuslar Evi adında birbirinden bağımsız mini seri dizi çekmişti.bence çok başarılıydı.
  • Paylaş
2

Aysu, Bence filmi tm filmlerini geride bıraktı. Müzikleri de süperdi. İşlediği konular (aşk,tutkunun peşinden gitmek,dostluk,kıskançlık,hayat amacı vb.) Çok güzeldi. Bence izlenmesi gerkeen sıkılmadığınız harika bir çağan ırmak filmi

Bert, hangi filmi?

Ulak ve dedemin insanlarını çok beğenirim.

2009 yılındaki "Karanlıktakiler" filmi ile apayrı bir boyuta geçtiğini düşünüyorum ki o filmde Sn.Meral Çetinkaya'nın oyunculuğu takdire şayandır.

Filmler
  • Paylaş
Unutursam Fısılda filminde Hümeyra gayet iyi. Ama sadece Hümeyra iyi. Üstüne Cem Başeskioğlu'nun, Sen Ne Dilersen filmine ziyadesiyle benzemesini ekleyince, Hümeyra harbiden iyi.
Sonuç selpak tüketimini arttırmaya yönelik bir film daha.
Evet, sen sevdin arkadaşım, sana göre güzeldi de, iyi film değil.
Ben de Notting Hill izlemeyi sevmiştim, ama o da bir başyapıt değil.
  • Paylaş
3

Yoldan Geçen, Arkadaşım derken? Yanıt genele mi, soruyu sorana mı?

Hakan Özerdem, Kesin seveni olacaktır filmin, ve bu dediklerime karşı "ben sevdim ama" söyemiyle cevap verecekler de olacaktır. Onlara cevap şimdiden gelsin dedim.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

130 Görüntülenme11 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları