Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çalışmakta olduğunuz şirket ya da kurum sosyal medya platformlarından ne kadar faydalanıyor?

Sosyal Medya hayatımıza girdi gireli reklam sektöründe bir hareketlilik var. Reklam ajansları bünyelerinde sosyal medya ekipleri kurdu ve bu alanda çalışmalar yaptı. Peki ama ajanslar dışında sizin çalıştığınız şirketler bu konuya ne kadar önem veriyor ?Düzenle
Geçmiş çalıştığım şirketler hep sosyal medyada aktif olmak istediler ama kendi içlerinde buna zaman ayırmadılar ya da nasıl yapacakları konusunda fazla fikirleri yoktu. Bu iş şirket içinde değil dışarıdan profesyonel ajansların desteği ile yürütülmesi doğrudur ve eğilim bu yönde.
  • Paylaş

Güzel bi soru olmuş teşekkür ederim. Çalışmış olduğum şirket sosyal medyanın varlığından bile haberdar değil o yüzden şuan sosyal medyayı anlatmaya çalışıyorum şirket yönetimine. :)

  • Paylaş
Kurucusu olduğum şirket, sosyal medya ile iç içe bir yapıya sahip. Bu sebeple aktif olarak birçok sosyal ağı kullanıyoruz.
  • Paylaş
Ben ısrarla "sosyal medya" değil "sosyal mecra" demek daha doğru olur sanırım. Bir de soruyu "ne kadar faydalanıyor" değil de "ne kadar doğru faydalanıyor" şeklinde
  • Paylaş
Sahibi olduğum şirket sosyal medyadan hiç faydalanmıyor. Zaten reklamı yapılabilecek bir iş de yapmıyorum.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1058 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları