Bilmek istediğin her şeye ulaş

Can bonomo ve Eurovision ne kadar uyumlu?

Can Bonomo'nun bu konuda yeterli alt yapıya sahip olup olmadığı,müzik konusunda ne kadar tecrübeli olduğu,ülkeyi bir müzik yarışmasında temsil edebilecek yeterlilikte müzik bilgisine sahip olup olmadığı açıkcası büyük bir şüphe konusu.

Ne kadardır Can Bonomo ismini biliyoruz,bunu bir düşünmek lazım. Ne kadardır bu sektörde bir düşünmek gerek.1 sene,2 sene? Tabi ki bunlar bir kıstas değil ama müzikte ben kendisini pek yeterli görmüyorum,yani kendine has bir tarzı var ve bu tarzıda pek yorumlayamıyorum. Yaptığı işi küçümsemiyorum,ama nasıl bu noktada olduğuna da hayret ediyorum.

Ki kendisi de TRT tarafından seçilmesi için "şaşırtıcı ve cesaret isteyen bir karar" açıklamasını yapmış.

Çünkü öyle..Gerçekten şaşırtıcı.

Umarım başarılı olur,onun için iyi bir süreç olur.Ülkemiz için alınan bir karar bu neticede ve bu saatten sonra bize de destek olmak düşer.


  • Paylaş
Hiç bir zaman önemsemediğim ve de önemsemediğim bir organizasyon olan eurovisiona kimin katılacağı konusu her sene meşgul ediyor bizi. Madem öyle bir organizasyon var ve sorumlusu TRT, belli bir ölçüte göre alıyordur ve seçiyordur elbet. En iyisini seçmek mümkün değil. ÇÜnkü en iyiler zaten eurovisionda yer almak istemiyor. (Hayko çepkin , özlem tekin, cem adrian vs gibi). Bu yüzden üzerinde çok dda durulması gereken bir organizasyon olarak görmüyorum.
  • Paylaş
Benim duyduğum Can Bonomo yahudiymiş, Türkiye de İsrail'le ilişkilerini bir nebze düzeltmek amacıyla mı artık bilinmez onu seçmiş. Eurovision'a siyaset karıştığını da biliyoruz yani..
  • Paylaş
6

İlginc Adam, Dini ne olursa olsun, o bir TÜRK ve bizi temsil edecek olması önemli olan. TRT'ye mi kalmış İsrail gibi bir ülke ile aramızdaki buzların erimesi. Ben öyle düşünmüyorum, TRT bence farklı olsun diye böyle bir seçim şekli denemiştir.

Pınar Minerva , Ben 'duydum dedim, yorum katmadım ki... Bilmiyorum. :)

İlginc Adam, Hani TV'ler gündem çıkarmayı severler, dinini ön plana atarak belirli bir toplumu kışkırtmak için kullanıyorlar. Bence dini ne olursa olsun, ülkemize yakışan bir şekilde temsil etsin yeterli, öyle değil mi?

Pınar Minerva , Öyle yapacağını da sanmıyorum ben.

İlginc Adam, Bekleyip göreceğiz o zaman...

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

440 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları