Bilmek istediğin her şeye ulaş

Candy Crush oyunu oynarken bölüm kilitlerini açmak için para ödediniz mi? Neden?

Merhabalar. Candy crush hastası olan çok kişi vardır sanırım. Şuan level 301 deyim ve yaklaşık bu oyun için özlelikle kilitleri açmak için 200 tl param gitmiştir. Sizler ödedinizmi kraloyunlari.net.tr/candy-crush-saga.htm... apps.facebook.com/candycrushDüzenle
Para ödemedim fakat hile kullandım. hiletr.net/2012/05/candy-crush-saga-hile... bu linkten siz de deneyebilirsiniz.
  • Paylaş
Ben oyunu sürekli işe gidip gelirken metroda oynuyordum yani kimsenin oynamadığı saatlerde. Gece oynayanların kilit açmak için yardım alabildiklerini biliyorum ama gecelerimi de hiç o oyuna vermedim. Dolayısıyla para da ödedim, nereden baksanız bir 10 lira kadar ödemişimdir. Pişman da değilim, sunulan bir eğlence hizmetine üç beş kuruş ödemekte bir beis görmüyorum. Sonuçta o oyunları da onlardan para kazanmak isteyen yazılımcılar programlıyor. Bedava çalışmak isteyen yazılımcılar olduğunu sanmıyorum. Ortada verilmiş bir emek var, çoğu insan bunu bedavaya alıyor zaten, birkaçımız da ufak bir şeyler ödeyebilir. Hiçbiriniz para ödememiş ve bununla övünüyor; aklıma bir soru geliyor. Tüm oyunları korsan mı kullanıyorsunuz? Oyunun korsanı kitabın, müziğin, filmin korsanından daha mı etik sizce?
  • Paylaş
Kilit açmak için size yardım gönderecek hiç mi arkadaşınız yok? : ) Hiç para ödemedim. Zaten hiç bir pc oyununa para ödemem. Hile programı da kullanmadım. Şimdi soru için baktım 394. Leveldeyim.
  • Paylaş
Vallahi bu sitede 5 yıldır tüm oyunların hilesi var. Sorun olmuyor
trgala.com/facebookhile/
  • Paylaş
2

Seyda Kartal, Biz candy crush oynamayanlar olarak azınlıkta olsakta direniyor, facebook oyun isteklerinden bıktıgımızı belli etmiyoruz(!)

Gevezenet, merhaba, herkes arıyor galiba blog.geveze.net/seviye-atladikca-ozellik... bakabilirsiniz

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

33734 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt