Bilmek istediğin her şeye ulaş

Canlı olarak futbol, basketbol, voleybol vs. sonuçlarını gösteren bir site nasıl açılır?

Yurt dışına gitmeye gerek yok. Türkiye'de broadage.com gibi şirketlerden verileri satın alabilirsin. Bunları hazırlayacağın site'de yayınlamak için dilediğin programlama dilinde ziyaretçilerine sunabilirsin. Bunların dışında ekstra bilgisayarlar alıp ya da ekstra eleman çalıştırarak uğraşmana hiç gerek yoktur. Doğru tercihler ve iyi bir programlama sana tüm bu hizmeti sağlayacaktır
  • Paylaş
Usta öncelikle çok sağlam bir ekibin olması lazım, en az 10 makineli tüm makinelerin canlı bir şekilde çalıştığı çalışma ofisi lazım. Bunların hepsini kurduğun vakit ajax & jquery & asp & php & .NET teknolojileri kullanarak iyi bir sistem kodlaman lazım. Bunu da satın alırsın uğraşmak istemezsen.
Bunların hepsini yaptın, siteni açarsın. Sonra o ofisteki makinelerin her birine basketbol maçlarını, voleybol maçlarını, futbol maçlarını kesintisiz bi şekilde alabileceğin uydu paketleri satın alırsın. Diğerlerini bilmem ama futbol için LİG TV paketi alabilirsin. Ve o ekibin de sürekli olarak o ofisin içinde maç sonuçlarını siteye eklerler. Uyumadan, anında. Aktif olarak. İnsanlar radyoda maç dinlerken, sizin web sitenize girdikleri zaman ikisinde de aynı anda GOL sesi gelebilecek şekilde.. Tüm bunları yaptıktan sonra web siteniz hayırlı olsun. Ama dediğim gibi. Bu işe gerçekten kendini vermiş ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir ekip lazım. Aksi taktirde kendiniz yapmanız zor. Yaparsınız, nasıl yaparsınız. Açarsınız bi site. BAĞLAYABİLİRSENİZ bağlarsınız Sahadan'a.. Botlar sizin yerinize sahadan üzerinden aynı anda günceller. Bu da ilk yolla günlük 1 milyon ziyaretçilik bir siteyi bin kişiye düşürmek demek.
  • Paylaş
Para vermeden internet üzerinden online jetmacizle.com üzerinden maçları anlık izleyebilirsiniz.
  • Paylaş
Maç skorlarını canlı şekilde servis eden hizmetler var. Running Ball vb. Bu hizmetleri nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde sisteme bağlarsanız aylık bir ücret ödeyerek güncelleme derdinden kurtulursunuz. Bu sitelerden bazıları anlatım bile yapabiliyor.
  • Paylaş
Maçları, atdhe.net gibi bir siteden izleyebilirsin. Biraz donma yapabilir fakat ücretsiz maç izlemek istersen önerebileceğim bir sitedir. Bir site daha olacaktı ama aklıma gelmiyor. Aklıma gelirse tekrar yazarım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1584 Görüntülenme10 Takipçi5 Yanıt