Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çayını şekersiz içenler arasında kilo problemi olmayan var mı?

Yalnız samimi olun, popom biraz büyük göbeğim biraz pörtledi ama ben kendimle mutluyum gibi bahaneleri olup içten içe o popoyu ya da göbeği nasıl eriteceğini düşünenler lütfen onu da yanıtında belirtsin :) Boyunuzu ve kilonuzu da belirtirseniz sanki yanıtlarınız daha objektif olabilir :)Düzenle
Çayı pek fazla şekerli içmem arada şekersiz içerim hatta ama bunun kilo problemi yüzünden olması kesinlikle değil tamamen sağlıklı fit bir vücut için yapıyorum :)
  • Paylaş
1

Bayram Selek, kesinlikle saçma sapan bişi

Ben küçükken çay pek içmiyordum. Ne zaman ki Adanalı bir arkadaşa özenip şekersiz içtim, çayın tadını aldım. O zamandan beri, yıllardır şekersiz içerim. Hiç kilo problemim olmadı. Bu arada kola da içmem. İçeceklerle alınan şeker boşa kilo getiriyor bence. Orada şeker almak yerine bir porsiyon tatlı-çikolata filan yerim :) (1.68-56)
  • Paylaş
Ben... Bennn:))
  • Paylaş
2

Şaman, Boy ve kilo alalım lütfen :)

Nazende , Şunu bir ay önce sorsaydınız:) Şimdi; 1.60- 56

Ben kilodan dolayı şekersiz içmeye başladım ve alıştım hatta siyah çayı içmek yerine bitki çaylarını tercih ediyorum. İlk başta bu bir tercih meselesi değil bir zorunluluktu ama artık siyah yerine limonlu yeşilçay içiyorum gayet iyi tadı. Çok kilo verdim, durmak yok zayıflamaya devam :)
  • Paylaş
Çok ön yargılısınız şaman bey :)))))) hiç olur mu, hepsi dal gibi hanımlar beyler :))
  • Paylaş
2

Şaman, Sadece bir soru sordum Hakkan bey, önyargı bunun neresinde :) Tabii ki hepsi dal gibi çok güzel alımlı hanımlar ve yakışıklı beyler :)

Hakan, sadece soru heee? iyi hadi madem öyle yedik. pek bi masumsuz hep :))

15 yaşa kadar ince belli bardağa bir çorba kaşığı toz şeker atanlardandım; ta'ki çikolata fabrikasında çikolata kazanına düşene kadar. Artık bir kupaya formaliteden yarım çay kasığı atıyorum veya atmayı unutuyorum.
Yüzölçümüm ise 187 santime 82 kilo Atletik :)
  • Paylaş
Kilo almak isteyen biri olduğum halde çayı şekersiz içerim, sebebi de bir çay ikramı sırasında annemi çok şeker attığı için uyarmam sonucu bana kızması ve benim çayımı şekersiz getirmesiydi. Ben de inat uğruna şeker atmadan içtim ve bu tadı alınca birdaha şekerli çay içemedim. Şimdi yanlışlıkla bardakları karıştırıp şekerli olan çaydan içersem yutamıyorum bile, çok kötü geliyor tadı.
  • Paylaş
Bende az göbek var, hatta öyle az ki ülke standartlarına göre yok desem daha doğru olur. Var ama sanırım o kadar da olması gerek. Yani göbeğim vücudumun bir kısmı olarak var.
~10 yıldır çayımı şekersiz içiyorum, başlarken zayıftım; kilo vermedim, yaşım otuzu geçik. Şimdi fit olmamda şekersiz çayın payı çok azdır ama vardır. Her şey bir bütün.
  • Paylaş
1

Seyda Kartal, Çayımı kilo problemi dolayısıyla değil sağlığım için şekersiz içiyorum ki çoğu şeyide bu şekilde yapmak gerek.Kilo problemin varken kaçındığın davranısları bu zihniyetle kilo problemin olmadığında tekrar kazanabilirsin, sağlıkla kal :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

210 Görüntülenme12 Takipçi8 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Çayı şekersiz içenler neden bu durumdan gurur duyarlar?