Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çekim yasası nedir? Nasıl uygulayabiliriz?

Evrendeki her şey enerjiden oluşmaktadır. Çekim yasası atomları, elektronlar ve gezegenleri arada tutan yasadır. Çekim yasası benzer frekansta olanların birbirini çekmesi olarak yorumlanır. Evrenin temel yasalarından biridir. Sadece frekansları algılar.
Çekim yasası yaydığımız frekansa bakar. Olumlu düşünen insanların frekansı daha çok olur. Enerji de çekim yasasını etkiler.
  • Paylaş
Çekim yasası ile 2008 de tanıştım o zaman lar sorunlarim vardı bankalara olan borclarim sürekli beni ararlar ve bunaliyordum bir gün patronum çekim yasası adlı bi kitap verdi ve okudum olumlu olumsuz düşüncelerden bahsediyordum kitap bir şeyi nekadar düşünürseniz onu eyleme dönüştürüyorsunuz ben hep avukatları düşünür acaba ariyacak larmi aramyacaklarmi diye düşünürken hep ararladi kitabı okuduktan sonra düşünmeye karar verdim ve aramadilar sonra araştırmalara girdim hep istedim kitapta yazdığı gibi, imgeledim hayalini kurdum sahip olmak istediğim şeyi arabam yoktu bilgisayarıma Renault 19 beyaz renk bir araba koydum her gördüğümde onu hayal ediyor o araba ile gezdigimi hayel ediyor arabada müzik dinliyor dum ve 1 sene gecmeden ben Renault spring beyaz renkli araca sahip oldum 6000 tl değerinde ki araba bana 3500tl maal oldu ve inancım daha çok arttı doğan Şahin düşündüm ve onuda aldım daha ileriye gitmek istedim klimalı bi arabam olsun şimdi chevrolet biniyorum isteyin onu hayel edin o an sizin gibiymis gibi o heyacani yaşayın ama korku yok endişe yok nasıl sahip olurum endişesi olmasın şartlar kendiliğinden oluşuyor nasıl düşünürseniz onu yaşıyorsunuz biraz Geçmişini ze inmeyi düşünün bakın şimdiki hayatiniza geçmişteki düşüncelerimizi yansitacaktir. Evli olan arkadaşlar bakın gemisinize şimdi eşinize kiyaslayin zıt kutuplar larda birbirini çeker çünkü kaygı var endişe var.ben çok araştırdım be araştırıyorum deneyimi olan arkadaslarla yazışma isterim, şimdiki işim eşim ve daha niceleri geçmişteki düşüncelerimizi ne istedigimize dikkat edelim herzaman negatif duygular daha ağır basar.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

438 Görüntülenme6 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları