Bilmek istediğin her şeye ulaş

Cinsel korunma yöntemleri nelerdir?

Cinsel korunma yöntemleri deyince aklıma iki seçenek geldi. Birincisi gebelikten korunma yöntemleri diğeri de cinsel hastalıklardan korunma yöntemleri.

Gebelikten korunmak için; Doğum kontrol yöntemleri nelerdir?

Cinsel hastalıklardan korunmak için; Cinsel yolla bulaşan hastalıklar nelerdir? yanıtını okuyup bu hastalıklara yakalanmamak için ilişki sırasında kondom kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Paylaş
@Chamacon geçenlerde bir haber okudum, başlık şöyleydi; "İran Seks CD'si Çıktı" şaşırdım tabi ki.. 'bildiğimiz İran mı?' diye geçirdim içimden. Meğer CD'de insan formları yerine, çiçekleri kullanmışlar. Çiçekler farklı şekillerde beraber oluyor, spermler yüzüyor falan. Uzun lafın kısası, çiçekli böcekli anlatırsanız tahrik olunmaz umarım. :)

Cinsel korunma yöntemleri başlıklı bir soru çok genel, cevap verilmesi güç.
Korunmak istenilen Aids mi? Gebelik mi? bunlar bilinmeli en başta. Her halükarda prezervatif tarzı korunma ürünleri kullanılabilir, kimin ile beraber olduğunuzu bilmelisiniz tabi. Eğer yoğun bir seks hayatınız varsa, arada gidip Elisa testi yaptırmanızda fayda var. 'Penis boyu, Ereksiyon süresi' gibi başlıklarla gelen kimyasallardan uzak durursanız da yararınıza olur.
  • Paylaş
Prezervatif. BIMlerde bile satılıyor %100 helal
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1388 Görüntülenme8 Takipçi4 Yanıt