Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çocuklara tecavüzü başlatan 4+4+4 eğitim sistemi ne zaman kapatılmalı ki, gereksiz vakıf, dernek ve imam müsveddelerinden kurtulalım?

Çocuklara tecavüz 4+4+4'ten önce de vardı sonra da var olacak. Vakıf, derneklerden kurtulduğumuz gibi sendika, birlik, siyasi partilerden falan da kurtulalım tam olsun.
  • Paylaş
Amerikalı'ların bi sözü sözü vardır bildin mi? ''RIGHT FUCKİNG NOW''
  • Paylaş
3

Doğan Ataman, Fikrin varsa yaz. Yoksa sus.
Amerikalıları boşver. Sen ülkedeki pisliklere
Bak. Desem nolacak demesin nolacak

Semih Can Sevgili, Keşke kara mizaha biraz ilginiz olsaydı. Her şeyi akademik bir dille eleştirmeye devam edin. Çok iyi yapıyorsunuz. Çünkü bizim halkımız müthiş akademik. Konuyla ilgili değil belki ama, 1500₺ maaş alıp, çocuğunun okul gezisine para ayıramayan, ama cebine 4000₺ değerinde bir telefon koyan bir halk var. Bu çocuklara değer verilmediğinin bir numaralı kanıtı. Ayrıca, Avrupa ülkelerinde 18 yaşını geçen bireylerin evden ayrılmasınız ahlaksızlık olarak görüyorsunuz. Değer vermek budur, ona kendi hayatını kazanma fırsatı vermek. Keşke biraz Amerikalılar gibi olabilseydik ve sizde kara mizahtan biraz anlasaydınız. Akademik düşünmeye devam, soyut düşüncelere sakın ola açmayın beyninizi.

Doğan Ataman, İngilizcem malesef yok. Akademik hayatta almanca öğrendim. O da 25 yıl önceki akademik dil.
18 yaşında şehir dışında okudum. O günden beri Avrupaiyim. Elbet özgürlük. 18 yaş artık 16 ya çekilsin hatta.

ABD li olmak..... İşte kara mizah. Cidden böyle kan emici bir ülkenin vatandaşı hevesli ği biz ve ötesi aciz ülkelerein bireylerinin hatası....

Ama cidden sizin kara mizahınızı anlamış değilim.

Bir fikriniz olmasına sevindim ama.

Derhal. Hatta yanı sıra tekke, zaviye, külliye, kaçak saray, imam hatip lisesi gibi zararlı oluşumlar da kapatılmalı. Yanı sıra son zamanlarda kımıl zararlısı gibi türemiş camilerin de çoğu kapatılmalı, hatta okul ve hastahanelere dönüştürülmeli.
  • Paylaş
Aynı okul aynı öğretmenler aynı öğrencilerle eğitim hayatı devam ediyor.ne demek eğitim sisteminin tecavüzü öğretmesi.lisesi öğrencilerle ortaokulun orta okulla ilkokulun birbirinden ayrılması çocukalrın birbirine ciddi eziyetini azaltmışken nasıl bunu tecavüzün artmasına bağlayabildiniz hayret ediyorum.
  • Paylaş
1

Doğan Ataman, Sayın öğretmenim,
İmam hatip mezunu tecavzücülere göndermedir soru. 4 4 4 sistemi dindar nesli yaratmak için kuruldu. Bu da gelecekteki dernek vakıf vb yerlerde bugünün daha ötesinde cinsel olayların artacağına delalettir. Fikrimi anlatabilir umarım.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

131 Görüntülenme6 Takipçi4 Yanıt