Bilmek istediğin her şeye ulaş

Çok ama çok güzel kız arkadaş bulmak istiyorum bulamıyorum. 27 yaşındayım. Çok denedim ama olmuyor, bakmıyor kızlar bana. Sizce sorun nerede olabilir, çok mu çirkinim?

Sorun sende... öncelikle neden 'çok ama çok güzel' bir kız arkadaş aradığının mantığını iyice kavramaya çalışmalısın. Yani 'çok ama çok güzel' değil de ne biliyim daha mütevazi güzellikte, samimiyetinden hoşlandığın, benzer ilgi alanlarınızın olduğu gibi birçok örneklendirmeyle sınıflandıracağımız özelliklerde bir kız arkadaş neden aramıyorsun? Mutluluğu, güzellikle özleştiriyorsan kafadan yanılıyorsun. Yani bir de güzel değil, çok güzel hiç değil; direk olarak 'çok ama çok güzel' bir arkadaş bulmak istiyorsun?! Sorun senin çirkin olup olmamanda değil, sadece düşüncelerinde... Kaldı ki; olay, bulmakla da bitmiyor...
  • Paylaş
Bu klasik bir zarf. Yoksa sonuna "çok mu çirkinim?"i eklemezdin. Sen bekliyorsun ki "Aaa olur mu hiçte çirkin değilsin" diyen birinin çıkmasını. Eğer cümlenin başında "çok ama çok güzel" diye yazmasaydın çıkardı belkide. Ama onu demekle kendi hırsının kurbanı olduğunu kendin de görüyorsun.
  • Paylaş
Doğru zamanda, doğru bütçeye sahip olamamanla alakalı olabilir :)
  • Paylaş
Çok güzel olmadıktan sonra sevmem imkansız.gözüm dışarda kaldıktan sonra birlikte olmamın ne anlamı var?evlenmek için asla evlenemem.bir kez deliler gibi sevmek istiyorum ama ortada değil güzel kız çirkin bile bakmıyor.çirkin bile bakmadıktan sonra evlenmek için evlenemem.güzel biri olmadıktan sonra gözüm dışarda kaldıktan sonra diğer evliliği kötü insanların yaptığı gibi evlilik yaptıktan sonra ÖMÜR BOYU BEKAR KALIRIM DAHA İYİ BENİM İÇİN.
Hiçbir çok güzel kız ise ne benim şartlarımı kabul eder?aza kanaat etmez.söz geçiremem ona ve ailemi de ikna edemem.böyle gel git içindeyim.
Son zamanlarda PARAYA çok taktım.para için gelen hatundan hayır gelmez ama bir şekilde güzel büyük bir param olursa mutlaka birilerinin ilgisini çekerim.çekmesem de bir kıza teklif ettiğim zaman ciddiyetsiz bakmaz.Neden kötü çirkin cebinde 5 kuruş olmayan başı kel bir adamın yanında taş gibi hatun varsa altında lüks arabaları BMW X6 gibi arabaları da olanı GÜZEL HATUNLAR boş bırakmaz.
  • Paylaş
Bilmiyorum
  • Paylaş
Çirkin değil,Fakir
  • Paylaş