Bilmek istediğin her şeye ulaş

Cumhuriyetin elimizden gittiğini ve salon Atatürkçülüğünün artık işe yaramayacağını, faaliyete geçmemiz gerektiğini biliyor muydunuz?

sana şu şarkıyla cevap vermek istyorm bilmek yetmiyor görmek yetmiyor
  • Paylaş
Bende tam olarak bundan bahsediyorum. Bilmek ve görmenin yetmediğini. İpin bir ucundan da sizin tutmanız gerektiğini söylüyorum.
  • Paylaş
Atatürk'ü sevmek ile ilgili soruma sevmem gerekmiyor saygı göstereyim yeter diyenlere "yeter!" dediğimi biliyorum
  • Paylaş
O büyük insan TÜRK insanının bu düşüncelerini bilse yaptığı onca fedakarlığı gene yapar mıydı acaba? Evet hiç şüphesiz yine yapardı..Biz andımızla büyüdük, İstiklal Marşımızla övündük, senelerce bize bıraktığı bu topraklarla bu ülkeyle gurur duyduk..Ampulle aydınlanmadı bizim ülkemiz... Bir tarihi ezberledik,nutuklar okuduk...Ama görülen o ki bir ampul yetiyor bu yapılan herşeyi silip süpürmek için... Oysa ki daha aydınlık bir ülke için ampule değil, atasınavatanına, geçmişine,, andına,marşına,bayrağına,ülkesine,milletine ve en önemlisi TÜRKİYE CUMHURİYETİ'ne sahip çıkan bir topluma ihtiyacımız var bizim...
  • Paylaş
İşte burda kilitleniyoruz. Zannetmeyin ki burda böyle şeyler yazıp sonrasında öylece keyfime baktığımı. Yapılan her haksızlıkta üstlerine gitmek, elimizden gelen savaşı vermekle meşgulüm. Tek başıma da değil ayrıca. Gençliğin nefesinin enselerinde olduğunu hissettirecek kadar çabalıyoruz. Gençlik uyandı fakat bize destek olması gereken kesim sadece evet haklısınız demekten başka birşey yapmıyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

396 Görüntülenme4 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları