Bilmek istediğin her şeye ulaş

Daha önce yaşananları unutamadığınız ve tutkulu bir aşk yaşadığınız eski sevgiliniz geri dönerse ve siz de birlikte olduğunuz kişiden ayrılmışsanız, duygularınız karışıksa naparsınız?

 ayrılma sebebine bağlı biraz.. ve ayrıldıktan sonra sana nasıl davrandığıda önemli.. mesela kıskanclık yüüznden ayrılmıssanız ve adam oldugna ınanıyosan ve en onemlısı ustunden uzun bı zaman gectıyse 1 sene gibi hiç görüşmeden..tekrar olabilir.geçmişin en tatlı zamanları akılda kalır cünkü..ama aldatma veya yalan varsa işin içinde dönme derim..
  • Paylaş
 ayıdan pst eski sevgiliden dost olmaz derim. gidecektin madem niye geldin derim. sende bulamadıklarını başkalarında buldu onlardanda sıkıldında ne oldu ben kürkçü dükkanımıyım derim. senin için üzüldüm ben umrunda olmadı gittin ama yine. şimdi herşeyi unutup seni nasıl hayatıma sokarım derim. ben oyuncakmıyım sıkılınca atıcaksın sonra istediginde tekrar alıp oynayacaksın derim...  yada bunların hepsini koy kenara kabul ederim sonra bi tekme cakarım :) hatta oyun içinde oyun aslı olmayan bir senaryo yazarım onu aldatırım :) arkadaslarınında yarmıyla :) üzülmek kötü bişey be :) oda üzülsün. koy gözüne rahman gitsin arkadasım
  • Paylaş
İnsanların öğrenen canlılar olduğunu varsayarak (umarım karşındaki öyledir) hatalarını anlamış demektir. En azından bir fırsat ver. Değişim, hatta gelişim varsa nediyelim. Mutluluklar. 
  • Paylaş
koyver gitsin derim! Vicdanım ne kadar rahatsa o kadar gider...
  • Paylaş
ikilesin hocam çekemem
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

767 Görüntülenme6 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları