Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dailymotion videoları niçin takılıyor olabilir?

Ses kalitesinin bağlı olduğu nedenler, video sitesinin kullanmış olduğu video playerlardan çok yüklenen içeriğin kalitesiyle alakalı bir durumdur.

Dailymotion'da izlediğiniz videoların takılma durumu ise birçok sebeple bağlantılı olabilir. En başta kullandığınız internetin kalitesi ve hızı buna en büyük etkendir. Ayrıca bilgisayarınızın işletim sisteminin hızı, daha sonra senkron bozuklukları için grafik kartınızın yeterli olmama gibi durumları olabilir. Kullandığınız donanımdan ayrı olarak da izlediğiniz videoların yüklü olduğu sitelerin sunucuların sizin donanımıza ulaşmasında geçen sürede karşılaştığı engeller de izlediğiniz videonun takılmasına sebep olabilir.
  • Paylaş
3

Mustafa Kurtkan Kaçıra, Selam. Ben kısa süreli takılmalardan çok videonun orta yerde durup kalmasını kastetmiştim. Yani videonun altındaki yükleme oranını gösteren çizgi bir yere geldiği zaman tamamen duruyor ve ilerletmek için fare ile yuvarlak imleçi ileri götürmek gerekiyor. Bir de bu aynı videolarda sürekli aynı yerde oluyor. Mesela A videosunu hery seyredişimde 01.12'nci saniyede video duruyor ve daha fazla ilerlemiyor.

Ahmet Ertem, Emin olmamakla birlikte diskinizin dolmuş olabiliceğini düşünüyorum :S

Mustafa Kurtkan Kaçıra, Diskimde yer var. Flash Player'ın ayrıca bir hafızası olabileceğini düşünerek ayarlardan onun kullanım miktarını sınırsız yaptım ama işe yaramadı.

Youtube'u tavsiye ediyorum ses kalitesi daha iyi.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

782 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları