Bilmek istediğin her şeye ulaş

Deneyim Ekle özelliği ne işe yarar?

inploid'e yeni eklenen 'Deneyim Ekle' butonu ve işlevi hakkındaki tanıtım/yardım yazısı...Düzenle
Deneyim Ekle, Inploid'e Ekle üst menü başlığının altında bulunan ve kullanıcıların hayatlarında karşılaştıkları herhangi bir problem/olay,..vb. ile ilgili deneyimlediklerini diğer insanlara aktarabilmek için kullanabilecekleri bir inploid alanıdır. Burada kendinize ait yaşadığınız deneyimleri yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz ve aynı problemi yaşayan insanlara yol gösterebilirsiniz.


inploid

"Deneyim Ekle" ile oluşturduğunuz deneyim (inploid.com/add/experience) sadece sizin yaptığınız tek yoruma açıktır. Diğer kullanıcılar bunu görebilir ve sadece alt yorum yapabilirler...

inploid


Deneyim Ekle kısmı sizi takip eden kullanıcılara bildirim olarak düşmektedir ve deneyiminizi etiketlediğiniz ağlarda Deneyimler başlığı altından da erişilebilir hale gelmektedir.

inploid


Dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • Deneyiminize ilgili olduğu kısmı anlatan bir açıklama eklemeye çalışın
  • Başlığınızı olabiliğince sade ve insanların başlıktan anlam çıkarabilecekleri kelimeler seçerek oluşturun
  • Doğru ağlarla etiketleyin ve olabildiğince az sayıda (en fazla 5) ağ ile etiketleyerek asıl olarak bu bilgiye ihtiyacı olabilecek insanların bulunabilme ihtimali olan ağları seçin (yeni geliştirdiğimiz algoritmamız arka planda gereken bağlantıyı sağlamaktadır)
  • Paylaş
Bu konu ana yorumlara kapatılmıştır! Sadece alt yorum yapabilirsiniz!