Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dertlerini ve zayıf yönlerini ustalıkla gizleyen, dışarıdan bakılınca neşeli mizaçlı ve güçlü kişilikli görünen insanlar bunu nasıl başarıyor? Böyle olabilmenin sırrı nedir?

Böyle birisi olabilmek istiyorum çünkü ben tam tersine sıkıntılarımı dertlerimi gizleyemeyen, hayatın yükü altında ezildiği çok belli olan birisiyim. Bu durum sosyal ilişkilerime de olumsuz yansıyor çünkü mutsuz, ezik ve güçsüz biri olduğum düşünülüyor. Beni hiç tanımayan birisi bile anlıyor sıkıntılarımı. Bazı insanların benimkilerden kat be kat daha çok dertleri var ancak bunu gizleyebildikleri için güçlü bir duruşları oluyor. Ben bunu nasıl yapabilirim?Düzenle
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol demis mevlana. Onun icin gerçekten görünmeyi istediğin gibi olabilirsin.
  • Paylaş
Öyle görünen insanların senden manevi olarak senden daha iyi durumda olup olmadığın bilemezsin. Kendini bir başka kalıba sokma, güçlü görünmeye çalışma gerçekten güçlü olmaya çalış bence :)
  • Paylaş
Bunu başarmanın yolu unutmaktan, hatırlamamaktan geçiyor ya kabullenmeyi öğreneceksin ya da hafızanı güçlendiren ne varsa yapmayı bırakacaksın kendimden biliyorum çünkü bende onlardanım.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

69 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt