Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dizilerde rol almak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Dizilerde rol almak için eğer tanıdığınız bildiğiniz birileri yoksa izlenecek tek yol cast ajansa başvurmaktır. Özellikle gençler çok para kazanmak için eğer kendilerine güveniyorlarsa düşündükleri ilk meslek oyunculuk oluyor. Bunun için çok sayıda oyunculuk dersi veren kurslar, okullar açılıyor. Oyuncu olmak için sadece güzel ve yakışıklı olmak yeterli değil. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yarışılması gereken bir çok insan var. Bir adım önde olanlar oyunculuk deneyimi olanlar olabilir. Başvurabileceğiniz cast ajanslar;
 1. hyattcasting.com
 2. ajansella.com
 3. castajansim.com
 4. istanbulajans.org
 5. lifecastingajans.com
 6. abcajans.net
 7. donkisot-cast.com
 8. zindiciajans.com.tr
 9. erberk.com.tr
 10. tunaajans.com
 11. maydonozajans.com
 12. mandalinacasting.com
 13. imcajans.com
 14. vitamincasting.com
 15. dikacasting.com
 16. pinokyoajans.com
 17. ruzgarcastajans.com
 18. kirpicastmodel.com
Oyuncu olmak isteyenler arasında meslek edinmiş olanlar da yer alıyor. Çabuk ve hızlı para kazanmak herkesin hayali olmuş..:) Şuan da oyuncu ajanslarına kayıtlı kişilerin sayısının ise 50 bini bulduğu tahmin ediliyormuş.

Oyunculuk
 • Paylaş
1

Belgi Saygı, Bu fiyatlandırma ne zamana veya nereye ait bilemedim. Tam doğru bir fiyatlandırma değil. Ayrıca güzel ve yakışıklı olmak baş rol oynamak için önemli şartlardan biridir. Yeteneğine ve eğitimine dayanarak ana kastta yer almış oyuncular, isimlerini devam ettirebilmek için (eğer bu şans onlara verilmişse) güzelleşmeye başlıyorlar.. Çok iyimser bir yorum olmuş. Olması gereken belki ama gerçekler tam da böyle değil..

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

384 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları