Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dünya dışı zeki yaşama inanıyor musunuz? Ufoların varlığı yada yokluğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünya dışı zeki yaşam formları olabileceğine inanıyorum. UFO'lara ise inanmıyorum. Bize en yakın, canlıların yaşamasına uygun olabilecek gezegenler bile ışık yılları ötede. Birileri o mesafeyi kat edip buraya gelirse bir şey almadan dönmeyecektir.
  • Paylaş
2

Ferit Binici, Şaman bey çok ürkütücü konuştunuz =))

Murat Keskin, Dünya dışı yaşam formları olabilir. Zekaları konusun da , ancak yorum yapılabilir, mesela dünyamızı fark ettiler ve hala buralardalar ise pek zeki değiller. Yok dünyada ki insanların ne yamyam olduğunu anladılar ve kaçtılar ise, gerçekten zekiler, demek ki, hala gerçek bir uzaylıya rastlanmadığına göre uzaylılar gerçekten çok ama çok zekiler.

Evet, insandan başka farklı boyutlarda ve bir iradeye sahip olan varlıklara inanıyorum. Cinler, melekler. UFO'ları ise insanlara farklı dalga boylarında ve enerjide görünebilen cinler olabilir diye düşünüyorum.
Evren çok geniş ve tabiki sürprizler olabilir :) Fakat inancıma göre sadece insanlar ve cinler düşünebilen bir zeka formuna sahiptir. Bilim ise insan dışı bu nesneleri maddesel boyutta tanımlayamadıkları için UFO diye isimlendirmişler.
  • Paylaş
Dünya dışı zeki yaşama en azından güneş sistemi için inanmıyorum bunun sebebi canlılığın en ideal koşullarının dünyada olduğu diğer gezegenlerde ideal koşullar yok canlılık için . Diğer evrenler de olabilir ama dünyaya geleceklerini düşünmüyorum .
  • Paylaş
1

Hakan, Cin ve melek alemi haricinde insansı zekaya sahip dünya dışı canlı olduğuna inanmıyorum. Çok tatlı belgesel konusu oluyor ama :-) hele eric Van daniken abiyi dinlerken kurtlar vadisi birinci bölüm kıvamına geliyorum elime lazer alıp marsa gidesim geliyor.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

212 Görüntülenme8 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları