Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dünya üzerinde bir sürü katliam yapılırken neden sadece ortadoğu ülkelerine terörist yaftası yapıştırılıyor? Batının düzenli ve bilinçli olarak başlattığı bu uygulamaya neden hükümetler kendi elleriyle yardım ediyor?

Finlandiya, Almanya, Kanada, Britanya ve Amerika'da yaşanan okul baskınlarında yapılan katliamlarda medya basit bir etiketle 'Psikopat' olarak adlandırdığı kişileri düşünce bozukluğu suçlusu olarak duyuruyor. Fakat daha çok yakın bir tarihte Pakistan baskını için bütün Dünya terörist saldırı yorumundan geri durmadı. Anlam itibarı ile Terörist korku salan kişidir ve algısal olarak bu anlam değiştiriliyor.Düzenle
Amaçlı ve planlanmış terör eylemleriyle bir psikopatın cinnet geçirip rastgele insanları öldürmesini birbirine karıştırıyorsunuz sanırım. Avrupa'da da terör grupları var, bir kısmı maziye karıştı ama yine de onlara da terörist deniyor. IRA, ETA, Baader Meinhoff gibi. Günümüzde teröristler sapkın ideolojileriyle Orta Doğululardan çıkıyor. Toplu kelle uçurma eylemleri terör değil mi sizce? Orta Doğulular da terör eylemlerine son verdiklerinde belki de teröristler Çin'den ya da Hindistan'dan çıkacak ama şu anki durum böyle. . .
  • Paylaş
Zionistlerin medya gücü iste bu kardesim
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

59 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt