Bilmek istediğin her şeye ulaş

Dünyada yeni bir spor aleti geliştirdim, tutar mı?

Başlıktan da anlaşılacağı üzere şu anda dünyada başka örneği olmayan bir spor aleti geliştirdim. Spor salonlarında bulunan göğüs çalıştırıcı kelebek(butterfly) aletinin yaptığı işi yapıyor. Aynı anda göğüs, omuz ve kol çalıştırıyor. Portatif ve yaklaşık 5 kg, sandaleye ve duvara monte edilip çalışılabiliyor, ağırlık yerine yay sistemi kullanıyor, yaylar değişerek çalışma sertliği ayarlanabiliyor. Evde, ofiste kullanılabilir. Uluslararası patent başvurusu yapıldı yaklaşık 4 ay önce ve şu an prototipi üretiyorum. Sorum ise şunlar: 1- siz olsanız bu üründen alır mısınız? 2- almak isterseniz en fazla ödeyeceğiniz para ne kadardır? Alette şu özellik de olsa iyi olur diyeceğiniz birşey var mı? İlk 6 ay sonunda günlük 100 adet satmayı planlıyorum. Sizin görüş ve tavsiyeleriniz nedir? Sermayem şu an için çok kısıtlı, ne önerirsiniz?Düzenle
Bu tür aletleri her kitleye satabilirsin ödeyeceğim para maksimum 50 tl olur.(Spor salonlarının aylık ücretlerini baz alarak fiyat belirle bence) aletede çok fazla özellik eklemenin manası yok çünkü ne kadar küçük ve işlevsel olursa algıda dağılma olur inandırıcılığını yitirir.
Hayırlı olsun, tebrikler
  • Paylaş
Madem ürününüz için patent başvurusunda bulundunuz, o zaman neye benzediğine dair fikir sahibi olmamız için bir tasarım örnek sunabilirseniz eğer; En azından gerçekten kullanışlı olup olmadığına ve ederine dair fikir sahibi olur ve bunu da sizinle en azından ben paylaşırım.
Ayrıca umarım başarılı bir çalışma olmuş olur.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

64 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt