Bilmek istediğin her şeye ulaş

Düşünce gücüyle bir kaşığı eğmek ya da havalandırmak, bir kişinin düşüncelerini okuyup, neyi tercih edeceğini bilebilmek gibi yetenekler ortaya çıkartılabilir mi? Deneyen var mı?

yalnız çıldırmaca yok tamam mı? buyurun [link]
 • Paylaş
2

Gkcskcl, oooof şook geçirdiim resmeeen ya niye böyle oluyo?

Cem Deyupoğulları, valla ben de araştırıyorum..bulursam paylaşırım

inanmak istemiyormuyum inanmıyormuyum bilemiyorum, denemedim ama yapabileceğime pek inanmıyorum...
 • Paylaş
genel konuşamam ama beynin bir çok özelliği var..bilmediğimiz ya sa bilip de göremediğimiz şeyler ..düşünce okuması,geçmiş deneyimlerle olaiblir..ya da bende bir link var,orada belirli basit hesaplar veriyor ve "direk hızlı birsey düşünün" diyor...her 100 kişinin 98 i aynı cevabı veiyor!çok ilginç şeyler var..
 • Paylaş
dün akşam yetenek sizdede aref diye bir arakadaşta gördük bunu.
 • Paylaş
Evet. Bununla ilgili bir program vardı geçmiş senelerde, bizde okulda arkadaşlarla masayı düşünce gücümüzle kaldırmayı denedik ama başaramadık. :) Düşünce gücüne inanıyorum her ne kadar başaramasam da. :)
 • Paylaş
ya kaşık bükme olayını denedim ama demir kaşıkla. usta kişiler gümüş kaşıkla büküyorlar . çünkü ısı iletkenliği daha fazla ve bu sayede bağları daha kolay ayrılıyor . malzeme bilimi okuyan arkadaşlar bilirler . ayrıca hiçbiri önüne jumbo kaşık koyup bük lan diyebilicek ortamda da bulunmuyorlar. hep yanlarında getiriyorlar.gümüş kaşığın sapla kepçe kısmının birleştiği nokta en kırılgan noktasıdır biraz uğraşılırsa olabilir .ama çelik kaşık yada çatalla denemeyin dumur olursunuz . benden sölemesi
 • Paylaş
Hıım o işin esprisi ordaymış... Düşünce gücüyle sehpa hakeret ettirmiştik, biraz kımıldadı. :) Düşünce gücüyle bozduğum şeyler de var. :)
 • Paylaş
Aslında bu, daha çok düşüncesini okumaktan ziyade , karşıdakinin düşüncesini yönlendirmeyle alakalı..Etki haline bırakma.. Aslında 3 harflilerle ilişkili mi diye aklıma geliyor bazen ama, bu farklı...Konsantre-enerjiyle alâkalı.En azından benim bahsettiğim konu bu değil, geçenlerde 'yetenek sizsiniz' de çıkmıştı.İzleyenler hatırlar..Cem bahsettiğin linki de yazar mısın?
 • Paylaş
Biliyorum ben bunu. :) 3 harflilere gelince haber verdiklerini düşünüyorum. Hareket boyutuyla ne kadar ilgililer bilemiyorum.
 • Paylaş
7

Cem Deyupoğulları, yo ole bir şey değildi :)

Cem Deyupoğulları, tamam o zaten .neyse sil şunu milllet denesin ayoll:...

Sevgiseli, sanki ben düşünemedim :P

Cem Deyupoğulları, afferin! var bi ilerleme :D:D

Sevgiseli, sen giderken ben geliyordum kardeşiiim dicem ama laf klasik kalacak :)

dusunce gucuyle kasik bukulur mu bilmem ama dusunce gucuyle kalkan seyler var
 • Paylaş
sevgiseli , 3 harfliler sadece o anda olan bir olayı kişinin, gizli yazdığı ya da söylediği bir şeyi öğrenip ilişkili olduğu kişiye söyler.benim bahsettiğim yetenek sizsainiz de çıkan illizyonist iranlı aref in yaptığı gösteri..kişiyi yönlendirerek istediği rakamı yazdırıyor, ya da istediği şeyi düşündürtüyor, ya da isteği şey kaşığı eğmek mi, onu düşünceleriyle, enerjiyle eğdiriyor....bu nun sonuçları, nereye kadar gidebilir diye düşündüğümde insanları yönlendirme gücüne sahip olmak...yada işi büyütüp enerjinle eşyaların yerlerini değiştirmek...
 • Paylaş
telekinesis diyorlaar ama canlısını ne gördüm ne de kendim denedim.
 • Paylaş
youtube'a spoon bending tricks yazın çıkan videoları izleyin. sadece ilüzyon. diğerleride daha önce yapılmış numaralar..
 • Paylaş
onu bilemem ama ben yürüyemiyorum ve 3 haftadır düşünce gücümü kullanarak yürüyorum bu  müthiş bişe
 • Paylaş
1

Begüm, gerçekten çok müthiş bir şey... aslında herşey düşünmeyle,+düşünce gücüyle oluyor...negatifleri kendimiz çağırıyoruz bazen..geçmiş olsun bu arada..isteyince azmedince aşılmayacak zorluk yoktur Allah'ın izniyle inşallah...;)*

Beyin gücü ile düşünce okumak değilde, karşı tarafında düşüncelerine etki etmek, telkinler vererek onu yönlendirmek mümkün. Hatta parapsikolojik bir kitap vardı bu konuda.
 • Paylaş
1

Rukiye, Kesinlikle bende inanmıyorum düşünceyle felan kaşık eğik bükmelere ya da düşünce okumalara bunların birer yanılgı yöntemi olduğunu düşünüyorum.

Bırakın bu işleri, yok öyle bir şey, tümü şarlatanlık ve illüzyon.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1934 Görüntülenme14 Takipçi16 Yanıt