Bilmek istediğin her şeye ulaş

Cebinizdeki paranıza güveniyorsanız, hangi ülkede yaşamak idealdir?

Ben İspanya'da yaşamak isterdim. İklimleri aynen bizimki gibi, yemekleri, ekmekleri, şarapları, peynir ve zeytinleri nefis. Kızları güzel ve bakımlı. İnsanları aslında Türkler gibiler ama çok daha fazla uygarlar. Dillerini biliyorum. Türkleri seviyorlar. Eğitim ve entellektüel seviyeleri yüksek. Siestadan fiestaya hayatı doya doya yaşıyorlar. Franco'dan 70'lerde kurtuldukları için halkın çoğunluğu faşizmden nefret ediyor.
  • Paylaş
Japonya veya Avustralya olabilir. Hatta cebimdeki paraya güveniyorum ya 6 ay Japonya'da 6 ayda Avustralya' da yaşayabilirim :)
  • Paylaş
Cebimdeki paraya güvenmiyorum ancak güvenseydim İrlanda, Fransa, İngiltere arasından birini seçerdim. Belli bir nedeni yok. İrlanda' yı çok merak ediyorum sadece. Aslında diğer ülkeler de olur yani İtalya, İspanya, Macaristan gibi. Fark etmez benim için. Norveç de güzel, özellikle evleri çok ilginç...:)
Aslında Avustralya da ideal bir ülke. Anlayacağınız daha karar verememişim, parama güvenince düşünürüm artık bunları ama ilk İrlanda yı seçerdim sanırım:)

  • Paylaş
3

Hakan, yanlış saymadıysam 8 ülke . kararsızlık mı hadi canım sende ne kadar tutarlı baksana :)

Selçuk Tasalı, kuzey avrupayı size tavsiye ederim ............norveç mesla ,isveç ,isviçre .........

Benim tabikide gitmek istediğim tek bir ülke var orasıda İskoçya dır . Nedeni yok .
  • Paylaş
Sosyal ve siyasal olarak düşünmezsek, Amerika'da yaşamak isterdim ama oranında Türkiye'nin daha süslenmişi olduğunu düşünüyorum. En iyisi Fransa ya da İtalya :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

613 Görüntülenme9 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları