Bilmek istediğin her şeye ulaş

Eğitiminden memnun kaldığınız İngilizce eğitimi veren kurumlar hangileridir?

Soruyu "kolej veya üniversiteler dışında, herkese hitap eden İngilizce eğitimi veren kurumlar hangisidir? " şeklinde alırsak, kesinlikle FONO Açıköğretim Kurumu. Bunun da nedenlerini şöyle sıralayabilirim:
1 Ucuz
2 Kaliteli
3 Herkesin kolayca anlayabileceği bir öğretim yöntemi kullanıyor
4 Her düzeye hitap eden kurs ve yayınları var.

5 Türkiye'nin neresinde olursanız olun bundan yararlanabilirsiniz.
  • Paylaş
1

Şaman, Hala o kadar kaliteli mi? 91 yılında Avusturya'ya gittiğimde Fono'nun kitabının tamamını yaparak mükemmel bir şekilde Almanca öğrenmiştim.Sadece bir kitapla dili öğrendiğime ben de çok şaşırmıştım.

Selam Şeyda. Antalyadaki kurumlar arasında amerikan kültür derneği diyebilirim ama kurumlardan ziyade öğretmenlerin ve öğrenen kişilerin kendisinde bitiyor. Gerçekten öğrenmek istersen en ufak çaba ile bile öğrenirsin. Ben hiç bir kursa gitmedim devlet okullarından öğrendim ne öğrendiysem. Bunun haricinde ingilizce şarkıların çok büyük yardımı oldu. Sevdiğin hangi türse bol bol dinle şarkı sözlerini takip ederek. Aynı şey dizi filmler için de geçerli. Orijinal dilinde ve alt yazı da ingilizce olursa tadından yenmez. Bilemediğin kelimeleri kalıpları not alıp sorabilirsin öğretmenlerine ya da buradan ben de yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince, bana da tekrar olmuş olur.

Dediğim gibi olay önce sende sonra öğretmende biter. Kurum sadece bir reklamdır.

İyi günler dilerim.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

86 Görüntülenme5 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları