Bilmek istediğin her şeye ulaş

Embarcadero RAD Studio 2011 / Delphi XE 2011 hakkında ne düşünüyorsunuz? Geliştirdikleri Fulcrum teknolojisi ortalığı sallayabilir mi?

Eklediğim etiketlere bakarsanız eğer ne ile ilgili olduğunu zaten anlarsınız. Bilmiyorsanız da bu etiketleri takip etmezsiniz olur biter!
  • Paylaş
Ben sadece teknolojiyi takip ediyorum. Diğerlerini değil zaten. Yahu anlamadığım bu bana yazdıklarının anlamını kendi sorunun altına yorum yazsan daha iyi olmaz mı ? İnsanlardan benim  beklediğim küçük bir bilgi ve sen bunu benim yorumun altına yazdın. İşte istediğim o zaten.Sence büyüklük bir konuyu bilenlerle konuşmak mı yoksa insanlara az da olsa anlatman mı ? Sana demiyom ki bana sölediğin herşeyi açıkla sadece altına bi not yaz ki insanlarda bilgilensin insanların yazılarını düzeltmektense bu daha hayırlı değil mi?
  • Paylaş
3

Erol Sürmeli, Türkçe'yi düzeltmek benim için daha hayırlı.

Erol Sürmeli, Benim için Türkçe konuşmak önemli. Dilimize sahip çıkmazsak şu yazdığın kelimelerin her biri dilimize eklenecek ve bu felaketi hala göremiyorsunuz.

Baran Can Ateş, eminim ki eklenmez sen içini ferah tut tdk var zaten sen benim konusmalarımı anlıyor musun benim için konusmalarımdan verdiğim mesaj önemlidir yoksa sözleri tersten mi yazmışım harf mi katletmişim önemli deil zaten ama senin dili koruma isteğine de saygı duyarım bizim kafalar uymuyo belli (ama soruların altına söylediklerin anlamını da kücük bi not la yazarsan beni mutlu edersin yapmasanda saygı duyarım ) tartıstıkca sohbet daha kalitesiz hale geliyor

Zaten etiketlerimde konunun ne ile alakalı olduğu var. Sorduğum soruya gelince cevabını net olarak bilsem zaten sormam.
  • Paylaş
Ya soruların altına kullandığın kelimeler hakkında bir bilgi versen de benim de arkadaş ortamında söyleyecek fazladan bir kelimem olur anladın mı meseleyi ? Sorunun cevabını bilmiyorsun ama yazdığın kelimelerin ne anlama geldiğini biliyorsundur herhalde.
  • Paylaş
Efendys bu konuda haklısın. Bence sen bunu bilgi almak için yapmadığın açık çünkü eğer bilgi elde etmek istiyorsan bu senin için önem arzeder ve bunu hemen elde etmeye çalışırsın. amacın bence farklı (?)
  • Paylaş
Benim teknoloji hakkında bilgim var. Ben insanların bu konudaki görüşlerini öğrenmek istedim. Sektörde olmayan ya da bilmeyen arkadaşların bu konuda görüş bildiremeyeceğine göre açıklasam ya da açıklamasam çokta fark etmez.
  • Paylaş
Sayın erol sürmeli,sorularını takip ediyorum ve gerçekten sorular ile olsun cevaplar ile olsun insanlara bilgi olarak birşeyler kazandırıyor ama sorularına gelince ordan burdan aldığın soruları burada yayınlamanı şiddetle kınıyorum bir çok sorduğun soru nette dolaşıyor ve kelimesi kelimesine aynı.eğer bu işi bilmiyor ve biliyor gibi davranıyorsan sen kendini kandırırsın ancak.arkadaşın istemiş olduğuda bilmeyenler için bilgi olması amacıyla altına not olarak eklermisin demesi bence çok güzel bir durum,demek ki takip ediliyorsun ve bilmeyen arkadaşlara konuyu açıklıyor ve yardımcı oluyorsun.neyse benden bu kadar cevap yeter sana.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

990 Görüntülenme4 Takipçi7 Yanıt