Bilmek istediğin her şeye ulaş

En büyük Türk karşıtı müzik grupları hangileridir ? Ülkemizde bu grupların dinlenmesini nasıl buluyorsunuz ?

Takma adı Ölüm Meleği olan Josef Mengele diye bir adam var. Hitler'in Nazi kamplarındaki doktorlarından birisi, 2. dünya savaşı sonrasında 2 milyon kişinin öldürülmesinden sorumlu tutulmuştur. Gaz odaları ve tüm o insanlık dışı deneyler bu kişinin ürünleridir. Yalnız bu adamın şöyle de bir yanı var; tüm o beyinleri açtığı, içlerini incelediği için modern tıpın gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Modern tıp özellikle insan beyninin işleyişi konusunda Josef Mengele'den çok şey öğrenmiştir.

Bunları neden mi anlattım? Bir kişi, bir eşya, bir düşünce, her ne olursa... Ortaya çıktıktan sonra hem kötü hem de iyi bir yana sahip olduğu halde ben yalnızca iyi yanını alabileceksem, neden almayayım? System of a Down mesela...  • Paylaş
1

Yunus Büyükyıldız, Kesinlikle sana katılıyorum . Bende çok büyük bir System of a Down dinleyicisiyim ve System of a Down'ın yaptığı müziği belkide en çok bizim yani Anadolu insanının dinlemesi gerekir. Bütün şarkılarını ezbere biliyorum ve bütün albümleride elimde bulunuyor. Ayrıca Serj Tankian'ında harbi bir hayranıyım. Solo çalışmalarıda elimde bulunuyor . Soruyu sorarken vereceğin yanıt zaten aklımdaydı .

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

817 Görüntülenme3 Takipçi1 Yanıt