Bilmek istediğin her şeye ulaş

En iyi ingilizce kursu hangisidir?

Ukla diyebilirim. Şu an sadece İzmir, Bursa ve Eskişehir'de şubesi var. Öğretmenlerin büyük bir kısmı İngiliz ve Amerikalı ve gerçekten çok ilgililer. Derslerde Üç Eğitmenli Sistem uygulanıyor bu da dersleri daha faydalı bir hale getiriyor. Ama İzmir, Bursa veya Eskişehir'de değilseniz Tömer'i öneririm.
  • Paylaş
İzmir için Amerikan Kültür Dernegi Karşıyaka ve Alsancak Şubeleri var.2 yıl önce 4 ay karşıyaka 2 ay alsancak olmak üzere 6 ay eğitim aldım.Çok kaliteli bir kurum eğer değişmediyse..Tavsiye edebilirim.
  • Paylaş
Bu siteyi tavsiye ederim. Yurdumuzda zor bulacağınız dili anadili olarak konuşan insanlarla öğrenebiliyorsunuz.
  • Paylaş
Merhabalar ben Harun Güçlü, 10 yıldır ingilizce özel ders veriyorum. Callan Metot uzmanı olup çalıştığım yöntemle ingilizce eğitimi verdiğimiz. Ve istanbulda butik eğitim anlayışını benimsemiş EasyGo'da
halen çalışmaya devam ediyorum. Sizlere farklı hocalarla farklı saatlerde ingilizce eğitimi sunabilen nadir kurslardan biriyiz. Esnek çalışma sistemimiz ile, ingilizce eğitim sürecinizi tamamlamaya yardımcı oluyor ingilizce kursu ihtiyacınızı sevgi saygı ve eğlenceli bir ortamda sunuyoruz.

Sitemize bu linkten ulaşabilirsiniz easygoedu.com/ Randevu almak ve sorularınız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, blogumda öğrencilerimz ve diğer öğrenci adayları için faydalı olabilecek bir çok konuyu paylaşmaya özen gösterdim.

İngilizcede en etkili yöntem

İngilizce Nasıl Öğrenilir? Mucize aklınızda

İngilizce öğrenmek ve konuşmak aynı şey midir?
  • Paylaş
Dil kursu maalesef türkiyede sıkıntı.
Ben bursadayim. 2 dil kursuna gittim.
Şuan Aysun Uğuş tan özel ders alıyorum.
Başarılı bir yer. Kadın iyi ama kuralları var. Odev yığiyor önümüze. Ama konuşmaya başladım.
  • Paylaş
Keyif aldığın, gitmketen sıkılmayacağın ingilizce kursudur
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1333 Görüntülenme10 Takipçi7 Yanıt