Bilmek istediğin her şeye ulaş

En meşhur ufo olayları hangileridir?

Tarihteki ilk ufolar 135 milyon sene kadar önce gelmiştir. Tabii o kadar yol kat ettikten sonra acıktıklarından ortalıkta gördükleri dinozorları, kocaman bir çukurda yaktıkları ateşte kızartıp afiyetle yemişlerdir. Bir süre sonra dünyadaki tüm dinozorları tüketmiş, kemiklerini ortalıkta bırakıp dönmüşlerdir. O ateş yaktıkları çukur, günümüzde o meşhur gök taşının düştüğü iddia edilen çukur oluyor.
UFO (Unknown Flying Object)

Sonra milyon yıllarca gelmemişlerdir, çünkü geldiklerine dair bir belge yok. Bir sonraki ziyaretlerinde Mısır'a çöle inmişlerdir. Hadi demişlerdir bu gezegenin olacak yeni sahiplerine bir şaka yapalım. Yanlarında getirdikleri aslında kendi çocukları için lego olarak kullandıkları taşları dizerek günümüzde hala sırrı çözülememiş olan piramitleri yapmışlardır.

UFO (Unknown Flying Object)

Sonra yine uzun süre uğramamışlardır ama bir süre sonra geldiklerinde daha küçük çocuklarını yanlarında getirdiklerinden, insanlara bıraktıkları şaka biraz derme çatma olmuştur. Nam-ı diğer Stone Henge.

UFO (Unknown Flying Object)

Sonra da sık sık dünyamızı ziyaret etmişlerdir. Mesela İnkalar'ın meşhur topraktaki resimlerini yapıp heme kimseye görünmeden kaçmışlardır.

UFO (Unknown Flying Object)

Bir sonraki gelişlerinde Aztek piramitlerini de inşa etmişlerdir.

UFO (Unknown Flying Object)

Çağlar boyunca dünyamızı her fırsatta ziyaret etmişlerdir ama artık teknolojileri oldukça gerileyen ufo uygarlıkları dünyaya kadar gelip gemilerini dünyaya indirememektelerdir. Genellikle Arizona çölü ya da Rusya stepleri üzerinde uçup arada bir dünyaya çakılıp yok olmaktadırlar.

Bir de ufolarn en önemli özelliğinden bahsetmezsem olmayacak. Yüksek çözünürlüklü kameralara, ayık kafa gezen insanlara, batıl inançları olmayan insanlara alerjiklerdir. O nedenle hep gökyüzünde bir ışık şeklinde filme alınabilmektelerdir. Bu uçan tencere kapaklarının diğer bir özelliği ise sadece üstün zekalı insanların onları görebilmesidir.
  • Paylaş
2

Hakan, ahahahahahaha :)))))))))))))) adamsın adamın dibinin dibinin dibinin dibisin üstadddd :)

Yoldan Geçen, Yazınız eleştirel komediye uygun olmuş olmasına da bunları ciddiye alıp inanacak çook insan var

Ufo diye bir şey yoktur.
Dünyada bilim insanlarını es geçiyorum, profesyonel, amatör gökyüzü gözlemcileri mevcut milyonlarca. Benim gibi ufak bir teleskopla gökyüzü gözlemleri yapan ve bu iki kısmada girmeyenlerin sayısı daha da fazla.
Bu kadar insan ufolar gözlemleyemiyor ama bir sürü insan cep telefonu ile ufo gözlemiyor öyle mi?

Ufo haberlerinizin tamamının bulanık görüntülerden ve asla kaynak bildirilememesinden bile şüphelenmeniz lazım ama nedense bir dine puta tapar gibi bunlara inanıyorsunuz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

160 Görüntülenme9 Takipçi2 Yanıt