Bilmek istediğin her şeye ulaş

En ufak tartışmada günlerce küsen bir sevgiliniz varsa bu duruma nasıl bir çözüm bulurdunuz?

Bence de o tür bunalımlı insanları hayattan çıkartmak en iyi çözüm. Biraz katı geliyor olabilir ama siz bir insanın hem terapisti hem de sevgilisi olamazsınız. Terapi görmeden sevgili olması imkansız bir insanla sevgili olamayacağınıza göre uzaklaşın, burnu sürtsün biraz, seviyorsa daha makul bir insan olarak dönme ihtimali var. Belki de sadece şımarıklıktır yaptığı, psikolojik bir rahatsızlık değildir. Eğer öyleyse sizin için şımarıklığından vazgeçebilir ya da vazgeçmez, tamam çok sevilmeyecek kocaman bir özelliği olan sevgili de gider ama hayatınızdaki sürekli küs olarak bunalım yaratan insandan da kurtulmuş olursunuz. Saçlarınız ağarmadan başınızda kalır.
  • Paylaş
Sevişmeyi dene
  • Paylaş
İlginç bir türmüş. Ben olsam aramazdım çünkü arayıp yalvarmanız hoşuna gidiyor olmalı ki bu süreci uzatıyor. Eğer o da aramazsa gözünde bir değeri yok demektir. Bu durumda da ne yapılacağı belli... .
  • Paylaş
Bence ilişki yürütecek yaşa ya da kıvama gelmemiştir. O sebeple güzel ve kibarca uzaklaşılmalı. Ama yok illa ki ben onu istiyorum diyorsan sen de aynısını yap :)
  • Paylaş
Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna =)
  • Paylaş
Yapısı bu olabilir. Alıngandır. Kızgınlığını bile nasıl ifade edeceğinden haberi yoktur. Konuşun, bu durumun sizi ne kadar yorduğundan haberi yoksa, sürekli sizden atak bekleyecektir. Bu süreç ona olağan geliyor bile olabilir. Bunu özellikle sizi kızdırmak için yapmıyordur belki de ama farkında değildir nasıl göründüğünün. Bazı insanlara söylemeli tavrının anlamsızlığını yada yoruculuğunu. Bunu dile getirmenize rağmen hala devam ediyorsa; seçim size kalmış. Yorgunluğun devam etmesindense, uzak durmalı derim ama "onsuz da yapamam"ruh hali içindeyseniz sıkılana kadar devam edeceksiniz demektir.
  • Paylaş
Sen de mesafeli davran ortalıktan kaybol bakalım nasıl tepki verecek? Belki de ufak şeylerden tartışma çıksın diye fırsat kolluyordur.
  • Paylaş
Etki - - Tepki, iyi bir terapi seçeneğidir. Bence ona, onun size yapmış olduğu bu zor durumun, duygunun aynısını yaşatmanız, onun sizi bıraktığı zor durumu anlayabilmesini sağlamalısınız.
  • Paylaş
2

Şaman, Sevgili kadınsa o etki garantili olarak geri teper :)

Azat Toğluk, Ağabey o zaman biz ölek mi yaaaa :D

yemeğine koyacağınız bir miktar siyanür, küsüp gitmesini önleyecektir. Siz istediğiniz sürece çıt çıkartmadan yanınızda duracak ve asla o eskiden yaptığı tripleri yapmayacaktır.

ancak belli bir süre sonra kokmaya başlayacağı için bahçenizde epeyce derin bir çukur kazsanız iyi edersiniz. Tamam küsüp gitmiyor ama işte bunun da kokusu var, yapacak bir şey yok.
  • Paylaş
Önce sorunu kendimde arardım. 'Yanlış nerede?' Baktım her şeyi doğru yapmışım ki doğrular kişiden kişiye değişebilir, o zaman erkek arkadaşıma zaman tanırdım. Hala devam ediyorsa da yapacak pek bişey yok bırak kendi yoluna bak derim.
  • Paylaş