Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erciş'te 200 bin ağaç kesilecek! Bu konuda fikriniz nedir?

Erciş'te doğa katliamı çalışması başlatıldı Düzenle
Ana akım medya gizliyor, halk tv çok meşgul, orman bakanı çöl gezilerinde aradığınız bilgiye ulaşılamak mümkün değil. #Direnercis açılırsa en büyük tepkiyi ve bilgiyi lanet ve başbelası twit ler ile alabiliriz.
  • Paylaş
5

Mehmet Şengül, bu hale gelmişsek sonumuzu hiç iyi görmüyorum. gazetelerimiz aynı başlığı atıyor medyamız yalakalık yapıyor bakanlarımız o ihale senin bu ihale benim hesabında. orman bakanı çöl gezilerinde dediğiniz gibi. yarın sosyal medyayı da yasaklarsa hiç şaşırmam....

Sorumsorumsak, ee gelin biz de #direnercis diye tt yapalım

Mehmet Şengül, başka çaremiz yok halbuki bu insanlıktan nasibini almayanlar televizyonlarda birbirlerine bas bas bağırıyorlar. o ona laf atıyor diğeri ona. ilginiz için çok teşekkür ediyorum Aişe hanım tt de elimizden geldiği kadar sesimizi duyuralım..

Sorumsorumsak, her zaman ilgiliyimdir de destek bulamayınca öyle pek bir sonuca varamiyorum. Her neyse yapalım diyen sayısı artarsa ayarlayalım aynı saatte atalım tweetleri . Bunu okuyanlar ben çok ciddiyim.

Mehmet Şengül, az veya çok farketmiyor elimizden geleni yapalım zaten #direnerciş diye twit atan duyarlı kişiler var. ama tt olması için aynı anda ve sayıca çok olmalıyız ancak bu şekilde olur

Neden bu kadar ağaç kesilecekmiş? Anlaşılan medyamız için haber değeri taşımıyor ki bununla ilgili habere denk gelmedim. Ama ne için olursa olsun her türlü doğa katliamına hayırrr. Tabii benim fikrimin ne önemi var !!!
  • Paylaş
Bu ülke nereye gidiyor ?
  • Paylaş
Eski Bir kızlderili atasözü der ki:
Son ağaç kesildiğinde,
Son nehir kirlendiğinde,
Son balık avlandığında;
Beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak!


Biz çoktan anladık, sanırım atasözü "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" tadında.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

711 Görüntülenme5 Takipçi4 Yanıt