Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erkeğe ne hissettiğini sormanın en doğru yolu nasıldır?

Arkadaşlar sözcüklerle ifade edilen hisler külliyen yalandır, şarkı, şiir hariç. Bir kadın "bugün çok mutluyum" diyorsa ki demeyene rastlamadım bilin ki depresyonun eşiğinde bir mutluluk kırıntısına sarılmıştır ama o kırıntı onu eşikten geriye götürmeyecektir. Biz erkekler ise zaten hislerin sözcüklerle ifade edilemeyeceğini bilir ve hiç kalkışmayız. Evet bir ihtimal içirmeniz olur, bir küçükten sonra hislerimizi abartmaya, hatta sevgilimizden ayrılmışsak "o kız buraya geleceklere" başlarız. Yine de buna çok anlam yüklememek gerekir, tamamen hislerin abartılmasıdır, ertesi gün ayıldığımızda telefonumuzda akşam gizli gizli, kibarca yazdığımız, "arkadaşlarla oturup laflıyorduk, sen de gelmek ister miydin?" mesajını gönderilmemiş halde gördüğümüzde inanın bolca seviniriz (tersinden de pişman oluruz ama arayıp bir özür bile dileyemeyiz), zaten ayık kafayla insan yaşanmış güzelliklere rağmen neden ayrılmış olduğunu hatırlar. Alkolün, özellikle rakının verdiği abartılı sevecen histir ki bizleri ne kadar hetero, ne kadar maço olsak da birbirimize "öpijim abü" dedirtip sarılıp erkek erkeğe öptüren. Kısacası, benim kanaatim; kimseye ne hissettiğini sormaya gerek olmadığı, doğru cevabın karşıdaki erkek ya da kadın olsun sözcüklerle değil de zaten yine hislerle alınabileceğidir. Kızlar, sormayın antenlerinizi açın, hisler ancak hissedilir, sözcüğe döküldüklerinde katı hale geçer ve his olmaktan çıkarlar.
  • Paylaş
1

Serpil Güven, Çok mantıklı ..

Sorsanız aklındaki tüm cümleleri alamazsınız. Konuşmasını sağlayacak uygun bir ortamı oluşturmak lazım. Hele bir başlarsa patır patır dökmeye başlar
  • Paylaş
2

Hakan, Böylece bir erkek sırrı daha patladı :-)

13

Hakan, Yahu herşeyi söylemeyin:-)

Şenol Deniz Ikizer, içmenin sonucu erkeğe yarar dostum :)

Hakan, Ohoooo bari bunu söyleme. Sil sil :))

Şenol Deniz Ikizer, hahaha =) emin ol kızlara istemediği birşey yaptıramazsın zaten kandırdığımızı zannettiğimiz herşeyi onlar istemiştir :)

Hakan, Walla dostum yazdığın hepsi doğru ne diyim. Madem öyle teslim bayrağını çekelim. Yada @chamacon dan yardım alalım en bilge o.

Şenol Deniz Ikizer, aynen bakalım üstad ne diyecek :)

Serpil Güven, Erkeksiniz işte ne olacak yaa :D

Şenol Deniz Ikizer, ne olacak derken =)

Serpil Güven, Ne beklersin manasında :)

Şenol Deniz Ikizer, tamam anladım manasında :P

Seni kirdigi bir anda bir sure sus, sacınla üzgün üzgün oynarken hareke gec;
"hem senin daha ne hissettigini bile bilmiyorum ben. Biliyorsun dimi? " -_-
  • Paylaş
3

Şenol Deniz Ikizer, haha :) iyiymiş :) peki ya kırmazsa

Goul Chakir Katsapoulos, Kirar kirar o anladi beni ;)

Şenol Deniz Ikizer, öyle olsun :) iyi geceler

Direkt olarak "ne hissediyorsun? " sorusunu sormaktır.
  • Paylaş
Hımmm cevaplara bakılırsa bayağı yanılgı içindeymişim. İnsan zaten davranışlarıyla, konuşmasıyla hislerini belli eder düşüncesindeydim. Taktik uygulamak lazımmış:) Bu soruyu takip etmem iyi olacak:) Öğrenmenin yaşı yok.
  • Paylaş
Benim yanımdayden ne hisetiyorsun demek
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

625 Görüntülenme16 Takipçi7 Yanıt