Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erkek arkadaşla eve çıkılması gibi bir durumda kadın ve erkeğin yaşayacağı zorluklar ve olumlu şeyler nelerdir?

Her iki tarafın da öğrenci olduğunu düşünebilirsiniz isterseniz. (Soruda eksiklikler olmuş, Bir kadın ve erkeğin aynı eve çıkması gibi bir durumda kadın ve erkeğin yaşayabileceği zorluklar ve olumlu şeyler nelerdir? Karakterlerimiz sevgili.)Düzenle
Sevgili olduğunuza göre bir süre sonra evli insanların yaşadığı problemleri yaşamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden soğuma, cinselliğin azalması ya da hepten yok olması. Başta genç yaşta ağaran saçlar. Aranızdaki sevginin zaten de saygının da kaybolması. Bir tarafın diğeri kadar temiz ve düzenli olmaması ya da tam tersi, diğeri kadar pis ve dağınık olmaması. Beraber bir mali yükümlülük almanın sonucunda insanların birbirlerinin hayatına karışmaya birbirinin gelişimine engel olmaya başlaması gibi bir çok olumsuz yönü olur.

Tabi bir sürü olumlu yönü de olabilir. Herhalde ilki cinselliğin özgürce yaşanabiliyor olması olacaktır. Hastalandığınızda size bakan birinin yanınızda bulunması ki onun da muhtemelen aşık olduğunuz kişi olması ve size şefkatle bakması. Öğrenci olarak karşılıklı yardımlaşmanın sürekliliği. İki kişilik yemek yapmanın, ısınma, su yakıt gibi genel giderlerin ekonomisi.

Bence madem niyet ettiniz yapın, olmazsa biri evden ayrılır ve öğrenci için ev arkadaşı bulmak da problem olmayacaktır.
  • Paylaş
Lavaboda köpüklü kısa kıllar, banyoyu tıkayan uzun ve renkli kıllar, alakasız yerlere atılmış ped kağıtları ve boxerlar
  • Paylaş
2

Şaman, Kirli çoraplar? :)

Tek sıkıntı muhitin böyle şeylere nasıl baktığı olabilir. Bunun haricinde çiftin ilişkisinde bir değişiklik olmaz. Yok soğumaktır, yok kavgadır bunlar oluyorsa ilişkide bir sorun vardır, aynı eve çıkmakta değil.
  • Paylaş
Erkekle eve çıkan bir kadın mı?
  • Paylaş
Ateşle barut yan yana durmaz:)
  • Paylaş