Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erkek düşmanlığı nasıl düzeltilir? Ondan hoşlanan biri olarak ne yapabilirim? Kız harbi erkek görmemişse, erkeklerin genelinin onda bıraktığı izlenimden neden ben zarar görüyorum? Her insan farklıdır, bu kız kafasında bunu ayırt edemiyor mu? Çiçek gibi erkeğim, beni neden görmüyor, neden kırıyor?

Çok sağlam duvara çarptım, ama ben güçlü biriyim. Bir kız benimle tanıştı, fikirleri hoşuma gitti. Benden hamle yapmamı istedi, yavaşça aşık oluyordum. Neyse dayanamadım işte gittim hoşlandığımı söyledim. Sonra bir anda değişti, siyah yüzünü gösterdi. Meğersem duygularımla oynamaya çalışmış, egosunu tatmin etmek istemiş. Sonradan öğrendim ki birçok kişiye aynı şeyi yapmış, işi gücü bırakıp erkekleri kendine bağlıyor ve ortada bırakıyormuş. Anlam veremedim ve sexist faşist olduğu kanısına vardım.Düzenle
Olmazsa olmuyordur. Anahtar kelimeler; seni istemiyorsa 'erkek düşmanı' yaftasını yapıştırmak GEREKSİZDİR, 'harbi erkek' diye bir şey YOKTUR, erkeklik egosuna KAPILMA. Son olarak tekrar: olmuyorsa olmuyordur.
ek olarak KIZ DEĞİL KADIN.
bayandegilkadin.com
  • Paylaş
Bütün konu etiketlerini silip geyik muhabbetine alsak bu soruyu ortalığı yıkar walla. 100 yılın ergen geyiği bu yaw : -)
  • Paylaş
3

Şaman, Soran beş etiket seçmiş ne yazık... :)

Hakan, Çare böyle aranır.

Gerçekten böyle bir kızla birlikte olmak mı istiyorsunuz? Böyle insanlara aşık olunabilir, haklısınız, çünkü aşk biraz da zıtlıklar, zorluklar ve hırslardan beslenir. Böyle insanlar sevilir mi? Bence hayır, net. 60'lı yılların filmlerindeki gibi, saçma intikam tripleri, ego gösterileri. Etrafınızda çiçek gibi kızlar da vardır eminim, ama siz de onları görmüyorsunuzdur. Ben olsam tüm iletişimi keserim, en fazla 3 gün, hadi bilemedin 5 gün üzülürsünüz, 7. Gün rahatlarsınız. Size karşı bir hissiyatı varsa, döner dolaşır o bulur sizi, yoksa geçmiş olsun.
  • Paylaş
Sen düzgünüm diyorsan öyle devam et... Bırak o karar versin ve görsün çiçek misin böcek mi... Kararı ona bırak ... Kendini övme
  • Paylaş
Bence birileri ona kötü şeyler yaşattığı için, o da bu duruma gelmiştir ve herkes aynı diye düşünüyor ya bu; ona diğerleri gibi olmadığını göster eğer sevdiysen ve mücadele et. Kovuyorsa dur vazgeçme sakın. Israrla kal hatta kalmak istiyorum kovsan da gitmeyeceğim diye kız ve üstele. : Hatta sana tokat atınca sen de ona at. Aynı onun gibi davran üstüne git. Kadınlar duygusaldır. Daha fazla dayanamaz. Hatta bu inatçı halin onu sana aşık edecektir.Sadece onu gerçekten sevip sevmediğini anlamaya çalışıyor, diğerlerinin yaptığı gibi yapmayacağından emin olmak istiyor. O yüzden de en kötü yüzünü gösteriyor ki, bakalım bu en kötü halime bile dayanırsa o zaman seviyordur der veeeeee mutlu son :)))) NEVER GİVE UP. Asla vazgeçme derim ben bir bayan olarak.
  • Paylaş
Biri kalbini kırmış onun, hem de öyle böyle değil. Bırak onun peşini, onun labirentlerine girip çıkamazsın şu anda.

Böyle başlayan bir ilişki sadece acı getirir. Birgün o da unutacaktır, pes edecektir.

Biraz da sana bunu yapması koymuş, kabullenemiyorsun. Şükret başlangıcında postayı koymuş, bağlansaymış olsaydın iyice, seyire bak, şiirler, şarkılar, alkol, sigara, uykusuz geceler... :)

Ne demişler koyver gitsin, dönerse, senindir.
  • Paylaş
Benim naçizane tecrübem bu düşmanlık yok edilince yediği darbeyi size vuruyor. Hali hazırda düşman olduğu bir kişi istemiyordu benim eski sevgilim. Ama ben onu gerçekten sevince, kendi masum halini görünce bana aynı silahı kullanmıştı.
  • Paylaş
Sorunuzun cevabını zaten vermişsiniz. Kız egosunu tatmin etme amaçlı sizin duygularınızla oynamak istemiş, oynamış da, oyun bitmiş. Anlattığınıza göre zaten sizi kendine eş olarak seçmemiş. Bir kadın bir erkeği eş olarak seçmemişse bunu üstelemeye hiç gerek yoktur, ne yaparsanız yapın sizi seçmeyecektir. Benim kanaatim yeni denizlere yelken açma zamanınızın gelmiş olduğudur.
Bu ilişki başlangıcı sizin açınızdan belli ki bir hata olmuş ve size düşen bu hatadan bir ders çıkartıp sonraki yakınlaşmalarınızda mümkünse (mümkün değil) önceden fark edip tekrarlamamak (en az 7 kere tekrarlayacaksınız) olacaktır.

Tabii ki kızın da böyle davranmak için çeşitli patolojik nedenleri vardır. Belki de kötü davranılmış, tacize uğramıştır ya da prenses gibi büyütülmüş bir tek çocuk olma durumu vardır. Bunlar belki de bazı psikolojik sorunlara yol açmıştır ama psikolog bile olsanız bir insanın hem terapisti hem de sevgilisi olamazsınız. Kendi isteğiyle tedavi olma gereği duymayan bir insana zaten psikolog da yardım edemez...

Unutun gitsin. Şu anda size unutulmaz geliyor olabilir ama zamanla insan anadilini bile unutabiliyor, kızı da unutursunuz... Unutmayın ki eğer dediğiniz gibi çiçek gibi erkekseniz sizi seçecek ve sevecek yığınla çiçek gibi kız da var, dikenlerini zorla yolduğunuz kaktüs, kaktüs olmaya devam edip bir sonraki mevsiminde o dikenleri tekrar çıkartacaktır.
  • Paylaş
Böyle tiplerle uğrasma zamanını kaybetme aşk geçicidir. Sonra çok üzülürsün. Sen onu değil o seni kovalasın bırak ilgilenme gönlü varsa gelir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

654 Görüntülenme11 Takipçi9 Yanıt