Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erkek mi aldatır kadın mı?

Her ikisi de aldatır.
  • Paylaş
Aslında bu soruyu biraz kasıtlı sordum. hani hep erkek aldatır derler ya. peki erkek kimle aldatır, bi kadınla. o kadının bir erkeği yok mudur, olma ihtimali çok yüksek.. o zaman neden erkek aldatır deriz ki.
  • Paylaş

Aldatan kadın vardır. Aldatmayan erkek yoktur. Aldatamıyorsa ortamını bulamadığından aldatamıyordur. Yoksa ortamını bulan her erkek aldatır.

Çünkü ben zannetmiyorum ki Adriana Lima'yla başbaşa bir odada kaldıklarında Adriana bunu talep edince "Üzerimden çekil Adriana ne kadar ahlaksızca konuşuyorsun. Ben sevgilimi/eşimi çok seviyorum bunu asla yapmam!" diyecek bir erkeğin yeryüzünde varolduğunu. Ama bir kadın bu tepkiyi %50 ihtimalle verebilir ve odadan çıkar gider. Ama erkek... O hep ister!

  • Paylaş
4

Cem Deyupoğulları, Bunun biraz da toplumun genel doğrularıyla ilgili olduğunu düşünüyorum. Tabi kadınlarımızın bundaki etkisi yüzde 90! (bknz yukardaki cevap.) Çünkü eğer erkekler için ya da bir olgu için yargısız infaz yapılıyorsa ya da hiçbir bilimsel istatistiksel veri olmadan sonuç söyleniyorsa, zaten bu kabullenilmişliktir. İkincisi, bir erkek şayet türlü şekillerde bir kadını reddediyorsa hem diğer kadınlara göre hem de erkeklere göre düpedüz 'aptaldır, gerizekâlıdır' !.Bunu bizzat yaşadım. bir erkek arkadaşım bir kızı reddetti diye kızlar bile gerizekalı demişti çocuğa.Ee eğer en baştan yargıyı böyle koyarsan, psikolojideki ' kendini gerçekleştiren kehanet' kavramını kabul etmeniz gerekir!!

Sevgiseli, Ona bakarsanız homoseksüel erkekler de var. Burda kastedilenin heteroseksüel erkekler olduğunu anlamak güç olmasa gerek.

Sevgiseli, "Aseksüel" diyen sizsiniz.

Sevgiseli, Ben seks yapan sağlıklı erkeklerden bahsediyorum. Yorumlarını da silmene gerek yok.

İkisi de aldatır, fark şudur;
-erkek, bulur, sever, işleri yoluna koyar, birinden ayrılır, yenisine başlar, o arada tamda işler yolunda değildir, ayrılır dımdızlak ortada kalır.
-kadın, bulur, sever, işleri yoluna koyar, beraber yaşamaya ve birşeyleri paylaşmaya başlar, baktı ki bu işin devamı var, saçma sapan ve salak bir neden bulup ayrılır ki aslında sunduğu sebeb ilişkinin ilk gününden beri varolan şeydir ama bahanesi odur ve diğer ilişkisine devam eder. Erkekde depresyon tarlasında hasat yapsın ...
  • Paylaş
1

Sevgiseli, "...Birinden ayrılır, yenisine başlar"
Erkeğin aldatması dediğimiz olay birisinden ayrılmadan yenisine başlaması oluyor. ;)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

827 Görüntülenme7 Takipçi4 Yanıt

Konu Başlıkları