Bilmek istediğin her şeye ulaş

Erkekler sizce ne ister?

Tekrarlarca soruluyor "-kadınlar ne ister? sorusu.. Sanki tek bilinmez kadınlarmış gibi gerçi ortada bilinmez bir şey olduğunu bile düşünmüyorum. Ben şunu sormak istiyorum Peki ya Erkekler ne ister?Düzenle
Buyrun bakalım, yapılan istatistiklere göre beylerin ağzından erkekler ne ister?
 • Hasta olduğumuzda kadınlardan daha çok acı çekiyor ve daha fazla ilgiye muhtaç oluyoruz. Bu tıbbi olarak da kanıtlanmış bir olgu. Bu nedenle hastalandığımızda bize şefkat gösterin lütfen!
 • Birkaç işi aynı anda yapacak kadar pratik olamayabiliriz. Bu nedenle en sevdiğimiz futbol programını izlerken bizimle konuşmanız dahi rahatsız edici olabilir. Ve sırası gelmişken! Tuttuğumuz takım yenildiğinde birkaç gün surat asabilir ve kendimize gelemeyebiliriz. Bu konuda asla yorum yapmayın!
 • Sabah seksi çok hoşumuza gidiyor. Güne daha zinde başlamış oluyoruz.
 • Ereksiyon olamayan bir erkeğe söylenmemesi gereken sözler var! 'Endişelenme, hiç önemli değil. Herkesin başına gelebilir', 'Büyük ihtimalle stresli ve yorgunsun' ya da 'Sana sanmak bile bana yeter' gibi... Bu bizler için fiziksel olduğu kadar bir kişilik sorunudur.
 • Bizi en çok heyecanlandıran sizi heyecanlandırmaktır!
 • Annemizi arayıp sormamız, ona sizin de saygı duymanızı beklememiz, fikirlerini almamız, sizi ikinci planda tuttuğumuzu düşündürtmesin. Her erkek annesine saygı duyar ama eşiyle var olduğunu bilir! Bizler; bizi seven kadının annemizi de seveceğine inanmak isteriz o kadar.
 • Alışveriş söz konusu olduğu zaman, sabrımız maksimum 40 dakika sürer. Fazlası işkenceye dönüşür.
 • Çoğu erkek oral seks yapmaktan hoşlanır. Kokunun hiç ama hiç önemi yok. Rahat olun!
 • Daha zayıf olmanız konusunda takıntılı olan bizler değil, aslında sizlersiniz! Zayıf kadınlardan hoşlanan erkekler olsa da büyük çoğunluğu balıketi ve canlı kadınlardan hoşlanır.
 • "Erkeklerin görsel bir zekası vardır" inancı büyük bir ön yargı. Görselliğe önem iliğimiz doğru, ancak bu ayaklarımızı tamamıyla yerden kesiyor da değil! Belki inanmayacaksınız ama mankenler birçok eğe çekici gelmez. Sadece birer renktirler o kadar...
 • 'Erkekler sorun getiren kadınlardan hoşlanmazlar' genellemesini şöyle değiştirmekte fayda var; 'Erkekler sorun 'atan kadınlardan hoşlanmazlar!' Aradaki farka ya da o ince çizgiye lütfen dikkat edin. Tam tersi bizler, sorunlarınıza çözüm üretmekten keyif alırız. Çünkü bu kendimizi işe yarıyor hissetmemize neden olur. Tabii ki ortada gerçekten mantıklı ve geçerli bir sorun varsa!
 • 'Ne düşünüyorsun?', 'Ne oldu?' ya da ‘Neden aramadın?' gibi sorular mümkünse sadece acil durumlarda sorulsun! İşin gerçeği; bu tarz sorgulamalar bizim için bir kabustur.
 • Erkeğin kalbine giden yol mideden geçtiği kadar bizi güldürebilmekten de geçer. Birçoğumuz çocuk ruhlu olduğumuzu kabul ederiz... Siz de bunu artık kabul etseniz çok iyi olur!
 • Mum ışığı eşliğinde yenilen romantik akşam yemekleri sizin için! Bu tarz sürprizlerinizden hoşlanmıyor değiliz ve eşlik ediyoruz, ancak bizler birlikte yemek hazırlamaktan ya da ocak başı gibi daha rahat edebildiğimiz, kanıksadığımız lezzetleri tadabileceğimiz mekanlardan daha büyük keyif alıyoruz. Buna fasıl gecelerini ya da özel temalı eğlenceli geceleri de ekleyebiliriz:))
 • Paylaş
13

Nazende , Sadece bunlarsa iyiymiş çok şey istemiyorlarmış :)

June, Bunlar bilinen bir kısmı Nazende:))

Nazende , hımmm yani buz dağının görünen kısmı diyorsunuz :) tüh ümitlenmiştim bende :)

June, Aslında bunun arkasına Kadınlar ne ister deseler inanın sayfalar yetmez:)) isteriz isteriz hep isteriz kadın olarak...

Nazende , Böyle bir soru vardı sanırım. Ben ayrım yapmadan insanların isteme sınırının olmadığını düşünüyorum. Kadınlar istemede biraz daha renkliler o kadar :)

Nazende , Buldum soruyu :) inploid.com/t/kadin-bir-erkekte-ne-ister/
çok şey istemiyormuşuz:)

June, Şimdi baktım herkez yağdırmış meğer ne çok isteklerimiz varmış :) Özetliyorum kısaca giriş&gelişme&sonuç=SEVGİ.... :))

Nazende , : ) bende sevgi diyorum:)

Hakan, Bu ne yaw pazar çantası gibi :) hem çeşit bol hem besleyici, lakin bir iki madde hariç komple doğru , hariç olanlarda ıvır zıvır konular zatin :)

Deşifre olmuşuz ya la :)

June, Yok yok deşifre değil hastalık şevkati diyelim ;)

Nazende , Bu bir itiraff :) Prospektüs için onay çıktı sonunda:)

Hakan, June hasta olunca erkeklerin kalbi bebek popusu gibi oluyo yaw, şefkat bilem az walla.:)

Walla onaylandı nazende :)

Erkek ve Kadın bir sorunun içinde geçiyorsa kimlikler cinselliği belirleyen terimler olduğu için genelde mantık seksüellik üzerinden çalışır. Sanırım Erkek çoğunluğun ve kadın çoğunluğun istekleri şunlar.. Kadınlar biraz daha aseksüel ya da az-seksüel erkeklerden hoşlanabilir ve mutlu olabilir ve erkekler daha çok seksüel, kadınsı kadın ve kendisini tatmin edecek, etmek isteyecek kadınlardan hoşlanabilir.
Temel nokta genelde cinsellik yüzünden oluşur ve asıl aşılması gereken budur.

-Ben ne isterdim?
(Bir bayan ile ve bayandan...)

-Onun yanında olduğumda onun yanında olmaktan çok kendim ile beraber gibi olmayı, aynı zevklerin aksine farklı tatları beğenip bunları bir birimize kazandırmayı.. Hafta sonu alışverişlerinde işe yarar yaramaz hoşumuza giden her şeyi almayı. Onlarca yer gezip düzinelerce fotoğraf çekilmeyi... En yağmurlu günlerde dakikalarca öpüşüp, ekstra masraf çıkaracak restaurant'lar da yemek yemeyi.. Bazen gep-geniş yatak dururken üçlü kanepeden sarmaş dolaş, sıkış tıpış uyuya kalmayı... Mutfakta beraber yemek hazırlamayı.. Kimsenin uyanmadığı en erken ve ilk sabah saatlerinde onu izleyerek kahvaltı yapabilmeyi..

..ve tamamen spontane bir yaşantıyı isterdim. 
 • Paylaş
Benim kadınım bana yalan söylemesin. Sadakat i ön planda tutsun yeter ya
 • Paylaş
Erkek ya da kadın aslında farklı istekleri olsa da temelde sevilmek beğenilmek ve ilgi isterler diye düşünüyorum.
 • Paylaş

biraz kızarak cevap verebilirim dimi :)

ahh erkekler ne istemez ki !..

1-sözde iç güzelliği ister ama ilkin niyeyse muhteşem hatunları gözü arar...

2-çok sevgi sözüğü bekler karşısından ama bunu asla kendisi uygulamaz (racona ters..:))

3-kendilerini müthiş zeki hissederler (bunda yani bu şımarıklıkta bizim payımız çok evet..)

4-aslında bilmezler ki kadınlar ince ve kıvrak zekalarıyla herşeyin farkındadrılar sadece hissettirmezler  şehzadelerimize :))

5-Soru: Erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar?
Cevap:
Siz pişirirsiniz/erkek yer;
Siz temizlersiniz/erkek kirletir;
Siz ütülersiniz/erkek buruşturur...

6-bunla,r bu seçenekler böyle uzar gider ....bizler yinede onlarsız olmayız onları gökten zembille inmiş gibi hissettirmeye devam ederiz ....

 • Paylaş
4

Zehir, aman he size ihtiyacı olan bir sürü bayanı düşünün..:)

Zehir, içinden cımbızla seçip yorum yapıyoruz hmm..:))
artı siz olmasanızda, saklasanızda, içgüdülerinizde yüksek ihtimal vardır bi raconluk durum ....
:)

Zehir, o zaman soru yanlış :) insanlar ne istiyor diye düzeltmeli..tebessüm edebilirmiyim izninizle ...:))
artı o TİPlerde ülkemizin bi gerçeği dimi her ne kadar karşı olduğum bi kesimse diyip ortamı biraz olsun yumuşatmak adına insan değişkendir yorumunuza katlıdığımı belirtmek istiyorum...

İnsan,  kadınlara kaprisli derler,kaprisi Tanrı erkeklere vermiş,adam ne güzel öz eleştiri yapmış,istemeninde bir haddi var.

Çok değil biraz huzur.
 • Paylaş
Seks, futbol, yemek, araba, eğlence, heyecan, iktidar, pohpohlanmak.
 • Paylaş
Bence iki tarafda ne istediğini bilmiyo. çünkü istekler cinsiyetlere göre sbtlenemez. iki kadının bile ortak bir isteği olduğuna inanmıyorum. kimi çok ilgi ister kimi ilgiden hoşlanmaz uzak gizli gizli ilgiyi sever. yani neticede her insanın istediği hayat beklentisi, ilişki anlayaşı farklı. bu sonunun yüzyıllar boyunca net bir cevabı olmuycak. en azından olsaydı yıllardır sorulmasına rağmen bir yanıtı olurdu ve artık sormazdık :) ama herkes özgürlüğünü ister :)
 • Paylaş
Özetle yemek, seks ve uyku isteriz.
 • Sürekli iletişim halinde olmamayı isteriz. Sevgililikse her gün iletişim çok saçma gelir. Aynı evde yaşanan beraberlikse televizyonda sevdiğimiz program başlayınca iletişim son bulmalı.
 • Hiçbir şey yapmama hakkımızı isteriz. Ev temizliği erkeğe iki ayda bir de yapılsa yeter. Kadın keyfinden temizlik yapıyor diye erkek de seferber olmak zorunda değildir.
 • Yalnız kalmak istediğimizde yalnız kalmak istediğimizi beyan ederiz, sevmediğimizi, istemediğimizi falan değil.
 • Yeni alınan giysileri giyildikleri gün görmemiz bize yeter, torbadan çıkan giysiler bizi hiç ilgilendirmez.
 • Ağrıya daha dayanıklı olduğunu iddia eden kadının her gün bir yerinin ağrıdığını söylemesi bize yalancı çoban hikayesi gibi gelir. Anlatılmasa iyi olur.
 • Yılda 3 kereden fazla ağlayan kadın keyfinden ağlıyordur, ağlamaya başlamadan yatak odasına gidip ağlaması bitince duş alıp gelmelidir.
 • Öküz şeklinde lakap takan kadın bize aptal inek gibi görünür, onu demeyen kadın isteriz.
 • Evin temizliği önemli değildir ama tertemiz, mis kokulu kadın isteriz.
 • İlginin fazlası bizi boğar, öpmüyorsak sürekli öpülmek istemeyiz, böyle olmayan kadın iyi olur.
 • Kadın temizlik yaparken biz de hobimizin peşinden gidiyorsak, herkesin kendi hobisiyle meşgul olduğunu düşünürüz, buna maraza çıkartmayan kadın da iyi olur. Temizlik günlük ya da haftalık bile yapılsa kadının hobisidir. Biz pis eve misafir çağırmaktan da çekinmeyiz.
Bu liste uzar gibi ☺ arada rastladıkça uzatabilirim. . .
 • Paylaş
2

Çiğdem Çelik, Kaaretsin erkek çıktım 😠

Şaman, Sen yok musun seeen ☺

Hakikaten bu soru hiç sorulmaz nedense, kadınlarda erkeklerde aynı sorunun peşinde; 'kadınlar ne ister?'... Böyle olunca da ister istemez insan erkeklerin ne istediğini veya ne isteyeceği bildiği ve bilindiği, kadınlarınsa kararsız ve ne istediğini bilmediği gibi bir düşünce ortaya çıkıyor.
 • Paylaş
Kime sorsan sevgi,saygı,sadakat der ,temel istekleri bir kenara bırak zaten,birbirinden ayrılan isteklerse bence tam bir derya boğulursun,her birimizi farklı kılanda bu zaten,bu arada soru başka bir yere gidiyor!
 • Paylaş
2

Aykut Kardaş, Nereye gittiğini gözlemlediniz?

İnsan, soru erkeklerin ne istediği idi,genele gidiyor.

Çok güzel tanımlamışsınız tebrik ederim unklow seni kurtlar vadisine transfer edelim :)

 • Paylaş
4

Aykut Kardaş, Kurtlar Vadisi? :O

Zehra Yörük, yani diziyi izle biraz feyz al:)

Aykut Kardaş, Teşekkür ederim, almayayım. :)

Zehra Yörük, bi dene hatırım için :)

Ne verilirse biraz daha fazlasını ister :)))
 • Paylaş
Saçma bir soru bence, ama cevap insan ne isterse onu ister... Olur bence
 • Paylaş
Ben bir erkek olarak sadece huzur istiyorum eğer karşı cins meselesi için ise o gelsin huzur versin ben ona dünyaları veririm yeter ki gözleri gülsün
 • Paylaş
2

Güzin Turhan, Yalan hemde kulliyen . . .

Abdullah Gürel, bunu siz nerden bilebilirsiniz...

Istisnalar kaideyi bozmaz dersek genel itibariyle;
Karim bakire olsun ama her sevgilimle bir kere beraber olabileyim. .
 • Paylaş
8

Hakan, Bu cevap neden eksi 2 almış anlamadım, belki inploid erkanı için garip gelmiş olabilir ama ülkemizde "milli" olmadan gerdeğe girene hâlâ adam gözü ile bakılmaz. Bence bu cevaba eksi vermek toplumdan kopuk elitist yada kendine özel kapalı bir hayat tercih eden kafa. Evet acı ama gerçek bizim erkeklerimiz her boku yer ama bakire Kız ister hâlâ.

Şaman, Belli ki bayağı maço bir erkeksiniz @katredeniz.

Hakan, hala ısrar ediyorum soru ile beraber okunduğunda katre arkadaşın fikri olmadığı aleni bu yazı. "erkekler ne ister Karim bakire olsun ama her sevgilimle bir kere beraber olabileyim." üstat ben mi yanlış anlıyorum fazlamı iyimserim :)

Şaman, Toplumdan kopuk elitistlerden biri de benim üstat ☺ Bana sorarsan, karım olmasın, hiçbir bakire yanıma yaklaşmasın bir sürü de fuck body'm olsun derim. Asıl bu inploid erkanına aykırı gelirdi...

Hakan, bu yazı eleştirel sandım ben yaw :) arzu dolumu diyon yane.

Şaman, Bu yazıyı yazan bir kadın olmasına rağmen bunu yazmış diyorum üstat. Düşünsene kadınlar hakkında böyle bir kesin hüküm yazdığını. Tepene biner, seni tefe koyar çalarlar. -1 iyi yani ☺

Hakan, şimdi iyice kafam karıştı :) eline sağlık üstad :)

Şaman, Eline sağlık değil be hacı, tamamen duygusal; ben de Türk erkeğiyim ve yazdıkları bana hakaret oldu. Hepimiz o kadar ilkel değiliz ki o ilkellikte bakire kızlar da tanıyorum, kimsenin duyup görmediği anda neler teklif ettiklerini de bizzat biliyorum... Yine de kadınlar hakkında bir şey yazarken şefkatli davranmaya çalışıyorum. Aynı inceliği kadınlardan zaten beklerim...

 1. Erkeğin, karakter yapısını çözebilen ve duruma göre söylediği sözlerin, yaptığı davranışların dürüstlük ve samimiyet derecesini algılayabilen, bu bağlamda gerekmedikçe absürt, takıntılı, vehimli, havadan nem kapan tepkiler vermeyen bir bayan.
 2. Şüphelerini ve korkularını içine atıp geri dönülmez yollara sapmak yerine sükunetle ve makul ifadelerle eşiyle paylaşan, sorunlara ortak çözümler üretmeye çalışan bir bayan.
 3. kendi doğrularını, yada zanlarını değil erkeğin beklentilerini önceleyen bir bayan
 4. olaylar karşısında gerek negatif, gerekse pozitif anlamda sınırları zorlayan aşırı tepkiler vermeyen soğuk kanlı bir bayan.
 5. erkeğe yaklaşımında uçlarda (en sevecen, en fedakar, en şirin, en iltifatkar, en kıskanç) dolaşmayan makul bir bayan.
 6. Bu enleri erkeğinden de beklemeyen bir bayan
 7. Kendini hayatın merkezine koymayan, muhatabının da özeli, üzüntüleri, açmazları olabileceğini, bu nedenle yalnız kalmaya, sükunete, şartlar zorladığında istemeyerek te olsa bağımsız kararlar almaya ihtiyacı olduğunu anlayabilecek bir bayan
 8. Erkeğinin yalnızca gözlerinin içine bakmasını önemseyen değil, erkeğiyle aynı yöne bakabilmeyi beceren ve gerçek sevgi ve uyumun bu olduğunu bile bir bayan.
 9. Erkeğin, ailesinin geleceğine dair son derece iyi niyetli temennilerle ve sesli düşünerek yaptığı planları elde olmayan sebeplerle yapamaması halinde "söz vermiştin, söz vermiştin" diye başının etini yemeyen bir bayan.
 10. Çocuklarıyla ilişkilerinde kendine mükemmel anne , eşine üvey baba muamelesi yapmayan bir bayan.
 11. Erkeğin, eşini ve ailesini rahat ettirme veya koruma amaçlı aldıkları ortak kararlar için, şartların zorlamasıyla değişiklik talep etmesi halinde, talep makul ise direnmeyip çözümden yana tavır alan bir bayan
 12. Erkeğin ihtiyacı olduğu anlarda (maddi, ya da manevi) hoşuna gitmese de eşinin yanında olabilen bir bayan.
 13. Hayatı paylaşırken herkes üstüne düşen sorumluluğu yerine getiriyorsa, muhatabın yaptıklarını görev olarak görmeyecek, diğer yandan kendi yaptıklarını fedakarlık saymayacak ve her fırsatta "ben sana saçımı süpürge yaptım" edebiyatıyla ortaya çıkmayacak bir bayan.
 14. Geçmişte şöyle veya böyle yaşanmış ve kapanmış olumsuzlukları, her köşeye sıkıştığında ortaya dökmeyecek, kendini haklı çıkarma adına bunları üçüncü kişilerle paylaşmayacak, aile mahremiyetine, muhataplarının özeline sahip çıkacak bir bayan.
 15. Üçüncü kişilerde gördüklerini ve duyduklarını aile içi ilişkilerde referans olarak almayacak, karşılaştırma yapmayacak bir bayan.
 16. Üçüncü kişilerle ilişkilerinde ezik ve hayır diyemezken, eşinin hoşgörüsünün sınırlarını zorlayacak derecede aile içinde kaplan kesilmeyen bir bayan.
 17. Az konuşan, öz konuşan, önemli ve anlamlı konuşan, erkeğin asla ilgi alanına girmeyecek konularda saatler süren ve hatta tekrarlı anlatılarla uzayan muhabbetler yapmayan, dinlenilmediğini hissettiğinde triplere girmeyen bir bayan
 18. Yıllarca birlikte olduğu insanın hiçbir yanlışına şahit olmadığı halde, sürekli yanlış yapacakmış yaklaşımında olmayan bir bayan.
 19. Erkeğin, rahatsız olduğu konularda sözlü, imalı veya tavırlı onca uyarısına rağmen, sanki hiçbirşey olmamış gibi davranmaya devam etmeyen bir bayan.
 20. Kişilik sahibi, eğitimli ve ayakları üstünde durabilen, ancak bunu eşine karşı bir koz olarak kullanmayan mütevazi bir bayan.
 21. ASLINDA BU BEKLENTİLER SADECE ERKEĞİN DEĞİL KADININ DOĞASINA UYGUN ŞEKLİYLE KADINLARIN DA BEKLENTİSİDİR VE HAYAT PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR.
 • Paylaş
2

Burcu, Böyle bi bayan bulursanız bana da söyleyin lütfen..ben bir bayanım ve böyle bir bayanla ben de hayatımı birleştirmek isterim 😈

Mustafa Ali Uğurtan, Kadın, yada erkek mükemmel olanı beklemek (kadınlar için beyaz atlı prens veya öpünce prens olan kurbağa gibi) insanın doğası gereği gerçekçi değil. Çünkü mükemmel olan insan yoktur. Önemli olan artıların eksilerden çok olması ve kabul edilebilir bir ortak paydada buluşulabilmesidir. Benim belirttiklerim sadece bir çerçeve.

İaatkar ve mal düskünü olmayani ister
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

3084 Görüntülenme30 Takipçi19 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

 • Erkeklerin karşı cinsten beklentisi nedir?