Bilmek istediğin her şeye ulaş

Eski sevgilimle hala görüşüyoruz ve o bana hala aşık olduğunu söylüyor. Bir daha başlamak istemiyorum ve ona da söylüyorum ama görüşmeye devam ederek yanlış mı yapıyorum?

Onun ilk sevgilisiydim. Benim istediğim kişi olamaz uyuşmuyo karakterlerimiz. Bazen konuşma arasında eski zamanlara geliyo muhabbet ve hala sana değer veriyorum diyo. ben de ona bi daha asla eskisi gibi olamayız diyorum acaba hala umudu falan mı var habire benim hoşlandığım biri var mı onu da soruyor laf arasında. zaten aynı okuldayız kısmetlerim kapandı resmen Eski sevgiliye nasıl davranmak lazımDüzenle
Arkaya bakarak koşarsanız düşersiniz.
  • Paylaş
1

Burakhan Eyüpoğlu, Müthiş bir cevap :)
"Cuk diye" buna denir işte ;)

Nedenini biliyor mu? Bence onu yeterince ikna edememişsin. Belki de hala belkilerin vardır. Önce kendinden emin ol ve nedenini dürüstçe söye ve kızı ikna et. Anlatırken egolarından arınmayı unutma. Eğer sevgiliyseniz (bir zamanlar bile olsa) en azından ayrılırken kendini saklama.
  • Paylaş
Net konuş, görüşmeleriniz tekrarlamasın, kız kendince umutlanıyor dur.
  • Paylaş
Bir daha başlamak istemiyor ve hala sana aşık olduğunu söylemesine rağmen görüşüyorsun öyle mi? Bence bir daha başlamamak konusunda samimiysen onunla hala görüşmene neden olan şeyi bul ve yok et (:
  • Paylaş
Buna karar verecek olan sensin. Yanlış birsey yapmıyorsun. Ama ille de ne kararlar almalıyım diyorsan bunu cevabını sen vereceksin. Çünkü onu en iyi sen tanıyorsun. Konuşman ona umut veriyorsa bu hissi alıyorsun konuşma. Konuştuğun süreçte yeni biriyle birlikte olursan ve bu onu gerçekten sarsacaksa konuşma. Ona acıyor ve onca zaman geçirdik diyorsan ve hatır için falansa tüm mesele konuşma. Konuşurken zorla cevap yazıyor veya bi mesajını 5 saat sonra cevapliyorsan konuşma... Bunun cevabı sende ...
  • Paylaş
Görüşmeyi kesmelisiniz, ileride başınıza bela olma ihtimali yüksek. Bu beladan kurtulmanın çeşitli yolları mevcut tabii ki, ama en kesin ve uygun olanı, beraber tekneyle denize açıldığınızda kafasına kürekle vurup denize atmanızdır. Açık denizler böyle güzel çarelerle doludur.
  • Paylaş