Bilmek istediğin her şeye ulaş

14 yaşındayım. Küçükken o kadar zekiydim ki, yazılara döksem anlatmaya harfler yetmez. Aşırı zekiydim. Ama şimdi büyüdüm. Nedense herşey gerilemeye başladı. Nedeni ne olabilir?

Okula başlamadan 4/5 yaşlarda okuma yazmayı söktüm. Erken konuşmaya başlamıştım. 1. sınıfa geçtim herşey süper ama süper idi. Sınıfımın en iyi en sorumlu öğrencisiydim. 1. Sınıftayken ben 3. sınıfa giden ağabeyimin ödevlerini yapıyordum. Kısacası üstün zekalılarda görülen özelliklere sahiptim. Ama şimdi büyüdüm. Nedense herşey gerilemeye başladı. Kelime dağarcığım daraldı. Zekam geriledi. Araştırdığıma göre üstün zekalılar eğitim almazsa zekaları köreliyormuş. Benim de köreldi galiba. :(Düzenle
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Acilen eski zekama kavuşup üstün zekalılar okuluna gitmek istiyorum ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardım edin. Yatıp kalkım size dua edeceğim. Ne olur ama ne olur bana yardım edin, bu konuda bilginiz varsa beni yönlendirin. Ben eski zekamı geri kazanmak istiyorum. Zekalılar okuluna gitmeyi çoook istiyorum. 8. Sınıftayım. Üstün zekalılar lisesi varmış oraya gidebilirim mesela. Ne yapmam lazım? Nasıl eski zekamı kazanabilirim. Yoksa zekam var da kullanmayı mı bilmiyorum. Ve çok sık test ve konu çalışmıyorum ondan mı böyle etkiliyor okulumu. Ben üstün zekalılar lisesine gitmek istiyorum :(( Ağlamak da istiyorum! ! ! !
  • Paylaş